Právě nás baví

12 položek

Nové logo, nový web, nový styl a zářná budoucnost. Jak jsme nedávno při nařízených restrikcích slibovali, tak plníme. Vychutnávej.cz hledí do budoucnosti a chce být nejlepším e-shopem chutí na světě. 

Takové změny si žádají oslavu a čím jiným si připít než kvalitním šumivým vínem. Nedávno jsme na web přidali dvě značky prosecca. Cantine Vedova má široký záběr, vysokou produkci a tím danou nižší cenu. Zde určitě doporučujeme začít. Pro fajnšmekry jsme vybrali výrobce Duca di Dolle. Nižší produce čistě v režimu DOCG slibuje fantastické zážitky, obohacené o lokální Rive di Rolle nebo dvě nejvyšší Cartizze. Nás třeba naprosto ohromil nefiltrovaný Nino Col fondo!

V rámci šumivých vín začínáme testovat nový způsob vyhledávání. Rozklikněte Průvodce výběrem a zjistíte, že snadněji už si vybrat nelze. Jakmile si projedete nabídku, koukněte na Chutnej blog Prostě prosecco, který tento fenomén popisuje od hroznu až po láhev. Najdete zde vše, co k večernímu rozhovoru s přáteli u láhve šumivého potřebujete vědět. 

Tak směle vychutnávej!

Původ:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Anketa

Jak se vám pracuje s „Průvodce výběrem" v kategorii Šumivých vín?

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz libovolné útraty na e-shopu nebo showroomu Vychutnávej.cz. Více zde.

Dárkový poukaz 2 000 Kč
Dárkový poukaz 1 000 Kč
Dárkový poukaz 500 Kč

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.