Willie´s Cacao Single Estate Discovery Collection

Willie´s Cacao Single Estate Discovery Collection

Hodnocení produktu: 4.67/5 (6x)

Vaše hodnocení:

DOPORUČUJEME SHOWROOM

Profesionální degustační set 8 čokolád vytvořený samotným Williem, 40 g + 7 x 50 g

632 Kč s DPH

Skladové číslo: WCDC390

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Willie’s Cacao Ltd.

Potkejte se s přáteli nebo si udělejte netradiční večer jen tak ve dvou. Otevřete si mapu chutí, nastudujte správný postup degustací v blogu Čokoládou za poznáním a vskutku se vydejte na cestu světem čokoládových chutí. Na jejím konci poznáte, zda-li jste ovocný nebo oříškový typ, živelný či kořenitý nebo si je prostě zamilujete všechny. Vzhůru za dobrodružstvím!


Pure Gold Sur de Lago

100% čokoláda je na rozjezd naprosto ideální, vždy se začíná vzorkem s nejvyšším obsahem kakaa. Pro některé může být 100 % kakaa až příliš, nenechte se ale odradit číslovkou. Pure Gold z Venezuely vás překvapí absencí jakékoli hořkosti a šokuje neskutečně jemnou, delikátní paletou chutí.


Rio Caribe Gold & Las Trincheras Gold

Následuje porovnání hořkých čokolád. V prvním duelu proti sobě stanou zástupci Venezuely se stejnou mírou obsahu kakaa. Ač má Rio CaribeLas Trincheras 72 %, chutnají zcela odlišně. Dejte jim čas, diskutujte vaše objevy s přáteli a porovnávejte je s mapou chutí. Pomalu začínáte chápat, v čem spočívá kouzlo označení "single estate", tedy původem z jedné jediné farmy. Jednodruhové single origin pro opravdové degustátory už prostě nestačí.


Chulucanas Gold & Sambirano Gold

V druhém duelu se pustí do boje o vaši přízeň Chulucanas z Peru svými ovocnými tóny rozinek a švestek, postupně přecházející v nakyslou ovocnou chuť loučící se dlouhým, typicky hořkým zakončením kakaových bobů. Pořádně se prolijte vodou, sáhněte po porci vzorku Sambirano z ostrova Madagaskar, rozlomte, přivoňte a vložte do úst. Svěží letní chuť s lehkou rybízovou kyselinkou, jemnou hořkostí a příjemnou vůní se vám rozlévá po jazyku, v celé dutině ústní, prožírá se do všech smyslů až vás přenese na exotický ostrov Indického oceánu.


Milk of the Gods & Milk of the Stars

Mléčné čokolády takového kalibru jste dozajista ještě nechutnali. Po pěti předchozích vzorcích již víte, jak si vytáhnout chuťový profil kakaového bobu. V těchto mléčných vzorcích vše usnadní i složení dané pouze kakaem, mlékem, kakovým máslem a třtinovým cukrem. Pokud by Aztékové uměli vyrobit mléčnou čokoládu, byla by přesně taková, jako je Milk of the Gods z Venezuely! Jakmile se uspokojíte, porovnejte ji s 54% Milk of the Stars z Indonésie. Díky obecně vyššímu podílu kakaa obsahuje méně cukru jako průměrné 70% čokolády.


El Blanco

Surový třtinový cukr z Barbadosu a přírodní chutě nedeodorizovaného kakaového másla je vše, co potřebujeme k vytvoření bezkonkurenčního chuťového profilu poctivé bílé čokolády El Blanco, aniž by obsahovala špetku vanilky. Je také mnohem méně sladká než ostatní bílé čokolády. Pokud si ji zamilujete, porozhlídněte se v sekci tabulkových čokolád s příchutí. Objevíte kombinace El Blanca s čajem matcha nebo krémovými malinami.

O tom, jak se čokoláda Willie´s Cacao vyrábí, správně degustuje a jaké chutě v ní vlastně můžeme nalézt, se dočtete v Chutném blogu Čokoládou za poznáním.

Čokoláda Willie´s Cacao se skvěle páruje s doutníky a destiláty. Užívejte si s námi

Párování chutí

Hmotnost čokolády: 40 g + 7 x 50 g

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

vychutnavej.cz

  • 69 Příspěvků
  • 321 Sledující
  • 243 Sledovaní

E-shop světových chutí

Obchod s alkoholem, vínem, šampaňským, kávou, doutníky a čokoládou. Showroom: po-pá; 10:00-18:00 hodin

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz libovolné útraty na e-shopu nebo showroomu Vychutnávej.cz. Více zde.

Dárkový poukaz 2 000 Kč
Dárkový poukaz 1 000 Kč
Dárkový poukaz 500 Kč

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.

Jak se pije v karanténě