Willie’s Cacao The Best Of

Willie’s Cacao The Best Of

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

DOPORUČUJEME SHOWROOM

Limitovaná degustační sada osmi čokolád s příchutí a pěti hořkých, 13 x 50 g

902 Kč s DPH

Skladové číslo: WCTBO650

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Willie’s Cacao Ltd.

Přemýšleli jsme nad jednou ultimátní sadou tabulkových čokolád a vzešla z toho The Best Of. Osm tabulek s příchutí a pět vybraných hořkých čokolád Wonders of the World činí z této sady vskutku delikátní gastronomickou zkušenost. Ale pozor, možnost jejího zakoupení za snížené ceny bude pouze do konce února 2020, tedy do konce Čokoládové soutěže, která nyní běží na našem facobookovém profilu. Její první cenou je totiž právě The Best Of!


Willie’s Cacao Magic Flavours

Veškeré příchutě v tabulkách Willie’s Cacao v jedné sadě. Tady není o čem přemýšlet. Pokud vám chutnala jedna, budete ujíždět na všech. Projeďte si degustaci od té s nejvyšším obsahem kakaa po mléčné tabulky s nejnižším nebo si prostě jen vytáhněte tu, na kterou máte zrovna chuť. Skvělé ke kávě, po jídle nebo jen tak, pro radost. Podrobnější popis zde.


Willie’s Cacao Wonders of the World

Pět divů světa! Degustační sada Willie’s Cacao s pěti single origin tabulkami z těch nejlepších plantáží světa. Ochutnáte čokolády z Madagaskaru, Peru, Venezuely a Indonésie. Balení obsahuje Willieho kakaovou mapu, na které najdete místo původu ochutnávaných tabulek. Sada Wille's Cacao "Pět divů světa" je také ideální dárek pro cestovatele a milovníky čokolády! Podrobnější popis zde.

 

Hmotnost čokolády: 9 x 50 g

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.