A.H.Riise XO Sauternes Cask

A.H.Riise XO Sauternes Cask

Hodnocení produktu: 3/5 (1x)

Vaše hodnocení:

SHOWROOM

Směs několika pečlivě vybraných rumů Západní Indie

1054 Kč s DPH

Skladové číslo: AHRXOSAU

Dostupnost: Skladem

Výrobce: A.H. Riise Spirits

Barva: Světle zlatá

Aroma: Seno, vanilka, luční květiny, máslový karamel a creme brulée

Chuť: Kapky citrónu, vanilkový krém a voňavé tóny sudu po vínu sauterne fúzované v lahodném svazku následované bohatým krémovým zakončením, při kterém se počáteční chutě postupně vytrácí


Destilace

Výroba tohoto prvotřídního rumu je přísně limitovaná. Rum jsou pečlivě vybrán zkušeným lihovarníkem tzv. „Master distiller" a individuálně naplněn jako tzv. „Single Barrel". Každá láhev je také označena svým vlastním číslem láhve a sudu a také datem stáčení.


Zrání

Vyrábí se ručním mícháním několika různých druhů rumů, které zrají až 20 let. Dozrává v sudech po dezertním botritickém vínu Sauternes z Bordeaux.


Příběh

Albert Heinrich Riise první rumy nabízel ve své lékárně jako léky na žaludeční obtíže. Už brzy se ale ukázalo, že lépe si je člověk užije ve zdraví. Od té doby se dobroty pod značkou A. H. Riise staly legendou mezi milovníky rumu.


Lodní deník: Není to jen o rumu

Velká část dědictví A.H. Riise je know-how destilace, stárnutí a blendování fantastického rumu. Jako majitel lékárny však nemůžete pracovat pouze s alkoholickými produkty. Pokud se podíváte na staré anály A.H. Riisse, najdete exotické recepty na výrobu lepidla Frk, Nielsenovy kuřecí masku, léčivých pudrů pro psy a kapek na zubní kazy. Máme štěstí, že se lékárník z Charlotte Amalie proslavil svými rumy, které si tak můžeme dodnes užívat.

 Tento produkt můžete ochutnat na našem showroomu.

Obsah alkoholu: 42 %
Objem: 0,7 l
Země původu: St. Thomas

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Vychutnávej společně s

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.

Čokoládová soutěž