Panel uživatele

Brugal Siglo de Oro

Brugal Siglo de Oro

Hodnocení produktu: 3/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Až 21letý bohatý osvěžující rum výrazných karamelových a dřevitých tónů

3139 Kč s DPH

Skladové číslo: BRSDO

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Brugal & Co.S.A.

Barva: Měděná s jantarovým nádechem

Aroma: Čisté a osvěžující s vůní deštného lesa, karamelu a lehce zemitého koření

Chuť: Ačkoliv je chuť bohatá, drží si svou lehkost a jemnost, výrazné tóny karamelu, tabáku, kůže a dřeva s lehkými dozvuky pomeranče a kávy, s měkkým závěrem, kde je cítit koření a čokoláda


Zrání

Siglo de Oro zraje 8 let ve středně vypalovaných sudech z bílého Amerického dubu, ve kterém zrál bourbon, poté zrál dalších minimálně 8 let v nových nepoužitých dubových sudech. Jedná se blend rumů ve stáří 16 - 21 let.


Příběh

Siglo de Oro znamená v překladu "Zlatý věk", což přesně odpovídá skvělé kvalitě tohoto exkluzivního rumu z Dominikánské republiky.

Rumový dům Brugal byl založen v roce 1888 v Puerto Plata, v Dominikánské republice Španělem D. Andrésem Brugalem, jehož cílem bylo vytvořit ten nejjemnější karibský rum. A uspěl. Jeho odbornost a umění výroby rumu již prošla pěti generacemi rodiny Brugalů. Ron Brugal je charakteristicky suchý, karibský rum. Pečlivě kontrolovaná destilace a filtrace dodává Brugalu mimořádně čistý a suchý alkohol. Jeho dřevitý styl je perfektní v kombinaci s tropickými džusy nebo kolovými nápoji. Vyvážením tradiční suchosti vzniká mimořádný koktejl, preferovaný jak spotřebiteli, tak experty. Všechny rumy této značky zrají v pečlivě vybraných dubových sudech, které jim dodávají jemnou a charakteristickou chuť. Firma Brugal je proslulá největší sbírkou dubových sudů v Karibiku. Rum Brugal pochází vždy jen z Dominikánské republiky a symbolizuje opravdovou chuť Karibiku. I proto je nejoblíbenějším a nejprodávanějším rumem v této oblasti a třetí nejprodávanější značkou rumu na světě.

Zařazení: Španělský styl rumu
Cukernatost: Doslazovaný rum 6 – 50 g/l
Obsah alkoholu: 40 %
Obsah cukru: 8 g/l
Objem: 0,7 l
Původ: Dominikánská republika

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

ZDARMA K NÁKUPU

Zdarma k nákupu nad 1 000 Kč

Zdarma k nákupu nad 4 000 Kč

 

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.