Panel uživatele

Žufánek Vánoční alko koule 2020 4 × 0,06 l

Žufánek Vánoční alko koule 2020 4 × 0,06 l

Hodnocení produktu: 4.83/5 (6x)

Vaše hodnocení:

DOPORUČUJEME

Originální vánoční ozdoby s ještě originálnějším obsahem

799 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Žufánek s.r.o.

Krásný, originální, dárkový, degustační set ozdob na stromeček nejen, že jej skvěle nazdobí, ale ještě vás i rozveselí! Skvělý tip na dárek!


Degustační set obsahuje 4 různé destiláty: 

  1. Višňovka - likér vyráběný macerací speciální odrůdy čerstvých višní s jemnou chutí přecházející jemně do porstkého buketu

  2. Hruškovica - čistý ovocný destilát z hrušky Williams. Ta dodává destilátu dlouhotrvající chuť po letních máslových hruškách

  3. Jablkovica z dubového sudu – Destilát z moštovaných jablek, stařen 18 měsíců v dubovém sudu

  4. Marc de Champagne - poprvé vydaný, netradiční destilát vyráběný pomalou destilací prokvašených matolin bílých odrůd ze slavné oblasti Champagne. Jediná možnost, jak tento destilát ochutnat, je pouze a jedině v této baňce!


Příběh

Žufánek s.r.o. se dlouho rozhoupával, než přistoupil na výrobu Jablkovice. Byla považována na symbol levné pálenky a to právě kvůli všudypřítomným jablkům, které tehdy nestály skoro nic. Nakonec se tak stalo v roce 2017. Načasování bylo opravdu skvělé. V tom roce byla v Česku nejslabší úroda jablek za poslední dekádu. Cena za kilo byla mnohem vyšší, než cena banánů a nebo pomerančů. A právě ten pocit, že člověk destiluje správně oceněné a drahé ovoce rozhodl. Vzniklo pár set litrů první jablkovice, kterou z půlky uložili do dubových sudů pro pozdější využití a půlku stáčeli v čiré podobě.

Žufánek s.r.o. založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové Martin, Josef a Jan. Sídlí v obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště.
Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. Destilují, macerují a tvoří je tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně jim samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou jejich jméno.

 

 

Obsah alkoholu: 45 %
Objem: 4 x 0,06 l
Původ: Česká republika

Náš Instagram

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.