Fever-Tree Rhubarb & Raspberry Tonic Water 4x 200 ml

Osvěžující, jemný tonik sladké rebarbory a šťavnatých malin

Výrobce / značka: Fever-Tree

Skladové číslo:

Objem: 4 x 0,2 l
Zařazení: Tonic
Původ: Velká Británie

Dostupnost: Skladem

-11%

139 Kč s DPH

156 Kč s DPH Sleva 17 Kč

Hodnocení produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Popis

Chuť: Osvěžující, jemný, sladký tonik, ve kterém vynikají ovocné tóny sladké rebarbory z Anglie a skotských šťavnatých malin se sníženým obsahem chininu

Přírodní ingredience: Sycená pramenitá voda, extrakt z britské rebarbory, extrakt ze skotských malin, přírodní chinin, cukr

Doporučení: Skvěle funguje s růžovými giny, London Dry a vodkami. Vynikne i v netradičních nízko-alkoholových kombinacích s víny Sherry Fino, bílým vermutem či proseccem.


Příběh

Projekt Fever-Tree začal v roce 2003 setkáním dvou myslí a jednou jednoduchou premisou: pokud jsou tonikem zaplněny 3/4 vašeho G&T, nechtěli byste, aby byl co nejlepší? Spoluzakladatelé Charles a Tim, tehdy pracující v různých odvětvích nápojového průmyslu, si všimli rychlého růstu na trhu prémiových destilátů. Z toho vycházelo rostoucí povědomí spotřebitelů o původu všeho, co jí a pijí. Zdálo se však, že tento rostoucí zájem o prémiové jídlo a pití zanedbává mixéry, zásadní prvek nápojového průmyslu, který však zůstal na stejné úrovni.
Od té doby uplynulo mnoho let. Nyní, i díky Charlesi a Timovi, můžeme ochutnat nejen špičkový G&T, ale třeba i Moscow Mule, Mojito, Sangriu a další báječné osvěžující drinky.

Alko i nealko koktejly

Přes 100 receptů
domácí přípravy

MÍCHANÉ KOKTEJLY

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.