Párování chutí

Prosecco & Čokoláda

Prosecco & Čokoláda Párovat prosecco s čokoládou? To nemůže přece fungovat. A světě div se, funguje. Je ale třeba dás si s tím práci — pít, jíst, jíst a pít a zase pít a zajídat, dokud nenajdete tu správnou kombinaci. A od toho právě existuje Vychutnávej.cz. Koukněte s jakou čokoládou prosecco pěkně ladí.

Čtěte více... Komentáře: 0

Rum & Čokoláda

Rum & Čokoláda V článku sepíši své zkušenosti a návody, čím se při sestavování párovaných kombinací řídím a na konci připíši pár typů na párování čokolády Willie's Cacao. Informace prosím berte jako inspiraci, není to žádné dogma. Stejně jako každý z nás má své vlastní způsoby degustování rumu či rituály ulamování čokolády, tak i každý z nás má jinak „nastavené" chuťové a čichové buňky. Proto zkuste hledat kombinace, které budou chutnat právě vám.

Čtěte více... Komentáře: 0

Whisky & Čokoláda

Whisky & Čokoláda Kdo má napito, ví, že skotská whisky nabízí nejširší spektrum chutí ze všech destilátů. Ze Speyside, přes Highlands, Islay, Cambpbeltown až po Lowlands — celé Skotsko destiluje neskutečné zážitky, které si za pár drobných můžeme vychutnávat i v té naší kotlině. Když už ji máte doma, koukněte, co by se k ní hodilo za čokoládu.

Čtěte více... Komentáře: 0

5 + 1 divů světa

5 + 1 divů světa Cenově zvýhodněná sada Wonders of the World nabídne zábavu na několik večerů. Balení doprovází mapa původu obsažených single origin tabulek, jež můžete degustovat v různých směrech, jako opravdoví světoběžníci. A nyní k tomu přidejme kvalitní destilát.

Čtěte více... Komentáře: 0

Oscarova 2012 s brandy a čokoládou

Oscarova 2012 s brandy a čokoládou Doutníky 2012 by Oscar nabízí dokonalé hoření, skvělý tah a spoustu čitelných chutí. Zábavnější řadu doutníků těžko hledat. Nejednou se tak člověk ocitne v situaci, kdy by k tomu něco popil a třeba i užil nějaké té nebeské čokolády. Avšak kdo si bude rozumět s kým?

Čtěte více... Komentáře: 0

Anketa

Jak se vám pracuje s „Průvodce výběrem" v kategorii Šumivých vín?

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz libovolné útraty na e-shopu nebo showroomu Vychutnávej.cz. Více zde.

Dárkový poukaz 2 000 Kč
Dárkový poukaz 1 000 Kč
Dárkový poukaz 500 Kč

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.