Panel uživatele

A.H. Riise XO Reserve Christmas

A.H. Riise XO Reserve Christmas

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Limitovaná vánoční edice plná ovocných dezertů a radostného štěstí

1199 Kč s DPH

Skladové číslo: AHRXORCH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: A.H. Riise Spirits

Barva: Měděná

Aroma: Exotický dezert z ananasu, manga a zralého medového melounu s vanilkovým krémem, doplněný mléčnou čokoládou s pomerančovou křupkou a kokosem, k závěru přichází do popředí pěkně jemné známky koření

Chuť: Melounový salát, příjemně jemné známky bylinek vyrovnávající sladkou chuť ovoce postupně se přelévající do jemně kořenitého závěru


Zrání

Po mnoha letech pečlivého stárnutí v mírném evropském klimatu vytvořil masterblender XO rum, který je fantastický sám o sobě. Přesto se v tomto bodě nezastavil, ale znovu jej nalil do sudů, tentokrát po PX a sherry Pedro Ximenez. Sherry sudy poskytují rumu to správné chuťové zakončení definující vánoční období. Sherry PX je prostě nedílnou součástí všech Vánoc mnohými servírovaný k tradičním dezertům. V A.H. Riise spojili tradiční chutě PX v naprosto fantastický rum, který si můžete užívat u vánoční večeře a oslavit tuto radostnou příležitost se svými přáteli a rodinou.


Příběh

Albert Heinrich Riise první rumy nabízel ve své lékárně jako léky na žaludeční obtíže. Už brzy se ale ukázalo, že lépe si je člověk užije ve zdraví. Od té doby se dobroty pod značkou A. H. Riise staly legendou mezi milovníky rumu.

Lodní deník: Není to jen o rumu

Velká část dědictví A.H. Riise je know-how destilace, stárnutí a blendování fantastického rumu. Jako majitel lékárny však nemůžete pracovat pouze s alkoholickými produkty. Pokud se podíváte na staré anály A.H. Riisse, najdete exotické recepty na výrobu lepidla Frk, Nielsenovy kuřecí masky, léčivých pudrů pro psy a kapek na zubní kazy. Máme štěstí, že se lékárník z Charlotte Amalie proslavil svými rumy, které si tak můžeme dodnes užívat.

 

Zařazení: Španělský styl rumu
Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,7 l
Původ: St. Thomas

Náš Instagram

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.