Panel uživatele

Eminente Reserva

Eminente Reserva

Hodnocení produktu: 4.8/5 (5x)

Vaše hodnocení:

DOPORUČUJEME NOVINKA

Limitovaná výroční edice s vůní pražené kávy a opékaných mandlí

1249 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Moët Hennessy Louis Vuitton SA

Barva: Jantarová

Aroma: Velmi intenzivní a jemné na nose, v počátku cítíme praženou kávu, která ustupuje jemnějším tónům opékaným mandlím a kakau

Chuť: Neuvěřitelně hluboká plná vanilkových tónů, kávy s pikantním tělem lehce po zázvoru a sečuánském pepři, v pozadí se zralými švestkami a dlouhým čokoládovým závěrem s nádechem kouře


Zrání

Eminente Reserva zraje minimálně po dobu 7 let v sudech z whisky z bílého dubu. Vyniká estetikou tradičního kubánského lehkého rumu, avšak se složitostí a hloubkou velmi starého.


Příběh

Speciální rum v limitované edici, vyrobený při příležitosti 100. výročí převodu bývalých dánských ostrovů západní Indie do území Spojených států amerických, které se uskutečnilo 31. března 1917. Každá láhev je očíslována individuálně a na památku této speciální akce bylo vyrobeno pouze 10 000 lahví.

Luxusní Eminente Reserva v sobě snoubí umění nejmladšího rumového mistra a nejstarší rumové tradice Kuby. Maestro Ronero César Martí pro svůj první blend zvolil zcela unikátní systém dozrávání a míchání. Díky tomu má Eminente neskutečně hlubokou chuť s jemností mladých rumů i vyzrálostí těch starších.

 

Zařazení: Španělský styl rumu
Obsah alkoholu: 41,3 %
Objem: 0,7 l
Původ: Kuba

Doporučujeme přikoupit

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

ZDARMA K NÁKUPU

Zdarma k nákupu nad 1 000 Kč

Zdarma k nákupu nad 4 000 Kč

 

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.