Baileys

Tradice značky Baileys sahá do roku 1974, kdy vznikaly první nápady o vytvoření unikátního likéru na bázi irské whisky. Po třech letech přišel kýžený okamžik a Irové dostali do rukou první lahve delikátního likéru, v němž se spojila vyvážená chuť jemné irské whisky s vyhlášenou smetanou od místních farmářů, doprovázená vůní vanilky a kakaových bobů. Export Baileys se bleskurychle rozšířil prakticky do celého světa. 

Baileys Irish Cream je irský krémový likér - alkoholický nápoj s příchutí smetany, kakaa a irské whisky - vyráběný společností Diageo na Nangor Road v irském Dublinu a v Mallusku v Severním Irsku. Ochrannou známku, kterou vlastní společnost Gilbeys of Ireland, v současné době vlastní Diageo. Má deklarovaný obsah alkoholu 17%. Jedná se o originální irský krém, který vynalezl tým vedený Tomem Jagem v roce 1971 pro Gilbeys of Ireland.

Delikátní, krémový, smetanový charakter vyniká jak v čisté podobě na ledu, tak v kombinaci s kávou, zmrzlinou a dalšími oblíbenými dezerty. Likér přináší potěšení smyslů díky své plné chuti a dokonalé vyváženosti kvalitní irské whisky, prvotřídní smetany, kakaových bobů a vanilky. Originální chuť Baileys je zkrátka ideálním doplňkem všedních i nevšedních okamžiků, díky čemuž se stává i oblíbeným dárkem jak samostatně, tak ve speciálním dárkovém balení.

Receptura originálního likéru Baileys se nezměnila, stejně jako důraz na použití kvalitních surovin. Baileys i nadále k výrobě používá prvotřídní jemnou irskou whisky a smetanu od místních irských farmářů, díky čemuž si likér zanechává delikátně jemnou chuť a sametovou texturu. Vedle ikonického likéru Baileys Original Irish Cream si můžete sametovou jemnost vychutnat v likéru Baileys Chocolat Luxe s obsahem pravé belgické čokolády.

Původ:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.

Velká letní koktejlová soutěž