Prodejna Cihlářská bude od 1. 11. 2021 trvale uzavřena. Osobní odběr bude i nadále možný na prodejně Běhounská. Děkujeme za pochopení.

Disaronno

Jeho tvůrce, Disaronno, zachovává svůj původní tajný vzorec, který se od roku 1525 nezměnil  a tvrdí, že legenda Amaretto „Luiniho příběh“ je jeho vlastní konkrétní historií. Tento produkt byl nazván Amaretto di Saronno (Amaretto ze Saronna) před rebrandingem likéru Disaronno Originale z marketingových důvodů v roce 2001. Vyrábí se v Saronnu v regionu Lombardie a prodává se po celém světě.

Vřelá, sofistikovaná chuť DISARONNO má linii sahající až do jednoho z nejromantičtějších a nejkreativnějších období italských dějin - renesance. V roce 1525 byl umělec Bernardino Luini, brilantní žák Leonarda da Vinciho, pověřen malováním fresky Madony zázraků v Saronnu, kde je freska vystavena dodnes.

Na znamení své vděčnosti připravila pro umělce speciální dárek, jmenovitě baňku plnou jantarového likéru, voňavého a jemného. Tak vznikla legenda DISARONNO: z jednoduchého gesta laskavosti a jedinečné ruční kombinace tajných ingrediencí.

Původ:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.