Prodejna Cihlářská bude od 1. 11. 2021 trvale uzavřena. Osobní odběr bude i nadále možný na prodejně Běhounská. Děkujeme za pochopení.

Don Papa

Don Papa je poctou osobě jménem Papa Isio, skutečnému a charismatickému vůdci Negrosu, který v 90. letech 20. století pomohl vyhnat Španěle z ostrova a získat pro Sugarlandii nezávislost. Postava Dona Papy je inspirována Papa Isiem, i když není tou stejnou osobou – Don Papa je ztělesněním ducha Sugarlandie.
Sugarlandia je duchovní domov rumu Don Papa. Je to nadčasové místo, kde je příroda stále dominantní životní silou. Je to svěží a úrodná země, kde se daří cukrové třtině. Staré cukrovary v Negrosu rozmělňují cukrovou třtinu, z níž se při výrobě třtinového cukru odebírá melasa. Toto černé zlato je následně zpracováno pro destilaci bohatého sladkého rumu Don Papa.
Sugarlandia v zásadě představuje magicko-realistický stav mysli. Je to jako žít sen, kde se často musíte dívat dvakrát, abyste se ujistili, co se vlastně děje. Zdá se, že čas se vrací a zase posouvá vpřed. Je to celé zvláštní. Objevují se úžasné věci, ve který ztratit se, je až příliš snadné.

Původ:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.