Fiftybeans

Historie Fiftybeans sahá do roku 2013, kdy byla výběrová káva v České republice v plenkách. Tehdy bylo velmi obtížné najít kvalitu mezi „temnými" italskými pražírnami, které spíše než kávou, oslňovaly zákazníky ... vlastně asi ničím. Všechno kafe chutnalo stejně. Téměř nikdo nevěděl, že je káva ovoce a může nabídnout mnohem více, než unifikovanou hořkou chuť v podobě nekvalitně připraveného espressa.

A to se rozhodli změnit. Vždy to bude běh na dlouhou trať, ale ve Fiftybeans věří, že pouze trpělivým přístupem lze něco opravdu změnit. Změnit váš šálek kávy v opravdový zážitek.

Naše nabídka čítá několik druhů kávy určené pro různé způsoby přípravy. Každý si přijde na své. Veškerá káva, kterou máme v nabídce, je svým způsobem unikát, který chceme pít každý den. A tyhle unikáty s vámi chceme sdílet.

Výběrem zelené kávy pokrýváme celou paletu chutí a aromat. Fiftybeans nakupují buď od ověřených dodavatelů, kteří respektují tuto surovinu a osoby s ní spojenou nebo nákup zrna probíhá přímo od farmářů. Většina jednodruhových káv se na skladě neohřeje moc dlouho. Jako každá jiná surovina i zelená káva stárne a ztrácí jiskru. Tomu se snaží předcházet skladováním v klimatizovaných skladech a také inovativními metodami mražení zeleného zrna. Klíčová je ovšem optimalizace nákupu kávy tak, aby byli schopni odbytem následovat aktuální světové sklizně.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.