The Duppy Share

Karibik je jedním z nejvíce hypnotických, vzrušujících a zábavných míst. Duppies jsou temní karibští duchové nebo přízraky, kteří pochází z Jamajky a jsou známí svou neovladatelnou láskou k rumu. Během toho, co destilát roky zraje v sudech, část z něj se v důsledku vypařování vytratí. Výrobci skotské whisky téhle části říkají andělský podíl – ale to je pro svět rumu moc mírné...

Podle karibských legend se temní duppies snášejí na ostrovy a kradou nejlepší díl z rumu. Duppies, mistři jemného umění míchání, si berou jen to nejlepší. The Duppy Share je unikátní a skvěle vybalancovaná směs prémiových rumů z Jamajky a Barbadosu.

WORTHY PARK, JAMAICA

Panství začalo pěstovat cukr v roce 1721 a destilovat rum v roce 1740, což je nejstarší záznam o produkci rumu na Jamajce. Pěstují si veškerou vlastní cukrovou třtinu, vyrábí si vlastní melasu a destiluje a stárne svůj rum přímo na místě.
Jejich tradiční měděný hrnec stále dává rumu charakteristický jamajský punč. Rum zraje ve starých sudech z bourbonu z bílého dubu. Teplé dny a chladné noci jamajských kopců zvyšují rychlost stárnutí a dávají rumu výjimečnou chuť a charakter.

FOURSQUARE, BARBADOS

Prestižní lihovar Foursquare předsedá mistr pálenice čtvrté generace Richard Seal. Kombinace kontinuální destilace a destilace v kotlících dává rumu jedinečný charakter. Zrající pět let ve starých sudech z bourbonu je rum krásně hladký s tóny karamelu a dubu a teplým máslovým závěrem.

Původ:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.