OMG Oh My Gin

OMG Oh My Gin

Hodnocení produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Oh my gin. Oh my Žufánek.

569 Kč s DPH

Skladové číslo: OMGIN

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Žufánek s.r.o.

Aroma: Příjemné prolínání pomerančů a jalovce, lehce nasládlé a nepatrně štiplavé

Chuť: Kombinace citrusové sladkokyselosti a jalovce doprovázená jemnou štiplavostí. Po dalších doušcích se začínají projevovat jednotlivá koření jako je pepř nebo kardamom.


Destilace

OMG je vyroben trojnásobnou destilací 16 jedinečných bylin, které spolu vytvořily jeden z nejkomplexnějších ginů na trhu. Najdete mezi nimi tradiční koření jakým je jalovec, koriandr, puškvorec, andělika, ale i netradiční v podobě grains of paradise, levandule či květu našeho národního stromu - lípy srdčité.


Příběh

Žufánek s.r.o. založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové Martin, Josef a Jan. Sídlí v obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště.
Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. Destilují, macerují a tvoří je tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně jim samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou jejich jméno.

OMG gin získal v květnu 2014 maximálních 10 bodů od německého magazínu Eye for Spirit jako teprve 8 z 54 doposud testovaných světových ginů a v roce 2015 stříbrnou medaili na Craft Spirits Awards v Berlíně.

O tom, co je vlastně gin, na jaké kategorie se dělí, co k němu zakousnout a proč vlastně míchat Gin s Tonikem si přečtete v Chutném blogu Ginem Brnem.

Naše drinky jsou na přípravu velmi jednoduché. Namíchejte si doma vlastní

Míchané koktejly

Zařazení: Dry Gin
Obsah alkoholu: 45 %
Objem: 0,5 l
Původ: Česká republika

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Vychutnávej společně s

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.