Panel uživatele

Havana club Tributo 2017

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Luxusní pikantní rum

14699 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Havana Club

Barva: Třpytivě jantarová

Aroma: Plné a omamně kořeněné

Chuť: Zpočátku kořeněná v delikátní kombinaci se slaným karamelem a sušeným ovocem s dlouhým pikantním závěrem

Zrání


Tento rum je vytvořen z pečlivě vybrané směsi exkluzivních kubánských rumů zrajících v 80 let starých sudech po skotské kouřové whisky, čímž získává nezaměnitelný charakter. 

Příběh


Kolekce Havana Club Tributo, uvedená v roce 2016, je poctou Maestra del Ron Cubano Asbela Moralese výjimečné kvalitě a autentičnosti kubánského rumu v jeho rozmanitosti. V objevitelském duchu vybral ve sklepích Havana Club vysoce kvalitní zralé rumy, aby je smíchal v každoroční limitované edici. Každá z 2 500 lahví nese jeho vlastnoruční podpis. Rum Tributo je každý rok jiný a vyzývá k objevování hloubky a neuvěřitelné škály stylů kubánského rumu, prohlášeného za součást kubánského národního dědictví.

Utváří ho kubánské klima, zeměpisná poloha, dějiny a lidé – rum je zásadní součástí kubánské kultury. Sortiment rumů Havana Club představuje toto bohaté dědictví v jeho nejvytříbenější podobě. Ztělesňuje pravého ducha Kuby.
Hodnoty Havana Club nejlépe zastupují Maestros del Ron Cubano. To není profese, kterou se naučíte z učebnic. Jak říká don José Navarro, hlavní Maestro del Ron Cubano, je to „kulturní dědictví předávané z Maestra na Maestra". Po dlouhých 15 let kandidát na Maestra prochází náročným školením. Pod vedením zkušeného Maestra del Ron Cubano se učí vybírat tu nejlepší melasu, dohlíží na její kvašení a destilaci, vybírá nejlepší sudy určené k zrání destilátů, které pak míchá, aby vznikly ty nejlepší rumy. Maestro del Ron Cubano je opravdovým mistrem svého oboru.

 

Zařazení: Španělský styl rumu
Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,7 l
Původ: Kuba

Náš Instagram

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.