Panel uživatele

Flor de Caña 7 Gran Reserva

Flor de Caña 7 Gran Reserva

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Opojný jemně kořenitý rum plný zkaramelizovaných ořechů

599 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Compañia Licorera de Nicaragua, S.A.

Barva: Jantarová

Aroma: Sladké, mírně kořenité po vanilce, karamelu a medu

Chuť: Měkká a hedvábná na začátku s medem, vanilkou, kokosem a zkaramelizovaných ořechů okořeněnými dubovým dřevem a kakaem

Zrání

Exkluzivní karibský rum, který zrál 7 let ve vybraných dubových sudech z bílého dubu. Zraje bez klimatizace a jiných technologických pomocníků tedy čistě, přírodně a přirozeně.  


Příběh

Rum Flor de Caña byl poprvé vyroben v roce 1890 ve městě Chichigalpa, Nikaragua. V těch dobách se mladým rumem oslavovalo ukončení sběru cukrové třtiny. Lépe chutnající starší rumy si ukládali a užívali majitelé továrny na zpracování cukrové třtiny. Jelikož kvalita stařených rumů se rozšířila i mezi běžné lidi, byla v roce 1937 založena firma Compañia Licorea de Nicaragua, která se právě zaměřila na produkci kvalitních stařených rumů. Flor de Caña je vedoucí značkou rumů ve Střední Americe. Vyrábí se ve městě Chichigalpa v Nikaragui výhradně z přírodních surovin a je to pětkrát destilovaný rum. Je stařený metodou Slow-Aged v sudech z amerického bílého dubu, ve kterém předtím zrály americké bourbon whisky. Flor de Caña se vyrábí časem ověřenou metodou a podle původní rodinné receptury. Tradičně vysoká kvalita přinesla pro rumy Flor de Caña více než 100 mezinárodních ocenění za kvalitu a chuť.

 

Zařazení: Španělský styl rumu
Cukernatost: Suchý rum 0 – 5 g/l
Obsah alkoholu: 40 %
Obsah cukru: 0-5 g/l
Objem: 0,7 l
Původ: Nikaragua

Náš Instagram

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.