Brugal XV

DOPORUČUJEME

Až 8letý melodický rum dokonalého spojení suchých tónů po bourbonu a sladkých po sherry

Výrobce / značka: Brugal & Co.S.A.

Skladové číslo: BRXV

Zařazení: Španělský typ rumu
Obsah alkoholu: 38 %
Obsah cukru: 11 g/l
Objem: 0,7 l
Původ: Dominikánská republika

Dostupnost: Skladem

659 Kč s DPH

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Křišťálově čistá s brilantně jasným jantarovým odstínem

Aroma: Hladké, s lehkou dřevnatostí v harmonii medu a sušeného ovoce se stopami karamelu

Chuť: Hladká a nádherná melodie ovoce a lehce sladkých tónů středního těla s jemně sladkým přetrvávajícím závěrem, který hravě vydrží do příštího doušku


Zrání

Brugal XV je sofistikovaná unikátně hladká směs, která kombinuje rumy ve věku 3 – 8 let zrající v sudech z bílého amerického dubu po bourbonu a 2 – 3letých rumů ze sudů po sherry Pedro Ximenez. Výsledkem je dokonalé spojení suchých rumů se sladkými tóny a výjimečnou jemností.


Příběh

Rumový dům Brugal byl založen v roce 1888 v Puerto Plata, v Dominikánské republice Španělem D. Andrésem Brugalem, jehož cílem bylo vytvořit ten nejjemnější karibský rum. A uspěl. Jeho odbornost a umění výroby rumu již prošla pěti generacemi rodiny Brugalů. Ron Brugal je charakteristicky suchý, karibský rum. Pečlivě kontrolovaná destilace a filtrace dodává Brugalu mimořádně čistý a suchý alkohol. Jeho dřevitý styl je perfektní v kombinaci s tropickými džusy nebo kolovými nápoji. Vyvážením tradiční suchosti vzniká mimořádný koktejl, preferovaný jak spotřebiteli, tak experty. Všechny rumy této značky zrají v pečlivě vybraných dubových sudech, které jim dodávají jemnou a charakteristickou chuť. Firma Brugal je proslulá největší sbírkou dubových sudů v Karibiku. Rum Brugal pochází vždy jen z Dominikánské republiky a symbolizuje opravdovou chuť Karibiku. I proto je nejoblíbenějším a nejprodávanějším rumem v této oblasti a třetí nejprodávanější značkou rumu na světě.

Rum s čokoládou
a naopak

Degustační tipy
od Radka z RumMe

ČLÁNEK

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.

Velká letní koktejlová soutěž