Panel uživatele

Heffron Panama 5 yo Rum

Heffron Panama 5 yo Rum

Hodnocení produktu: 3.67/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Panamský rum vyráběný v české palírně na počest Legionářů

299 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Palírna U Zeleného stromu

Barva: Zlatá

Aroma: Nasládlé a výrazné s nádechem vanilky, karamelu a doznívajícími dřevitými tóny. Ty jsou dány právě dlouhým zráním v dubových sudech 

Chuť: Vyvážená a komplexní, sladká po karamelu, vanilce a dřevě


Zrání

Výjimečnost třtinového rumu Heffron spočívá v jeho pětiletém zrání v sudech z amerického bílého dubu. Surový rum je do nich uložen v tropickém podnebí v Panamě a poté se až převáží do Čech. 


Příběh

Heffron Panama Rum z prostějovské Palírny U Zeleného stromu si skvěle vychutnáte samotný, ale hodí se také do míchaných drinků. Má za sebou 5 let tropického zrání v teplém podnebí Karibiku, kde odpočíval v sudech z amerického dubu. Výsledný blend má příjemně nasládlou chuť s tóny vanilky, karamelu a jemným dřevitým nádechem.

Československé legie v Rusku podnikly po skončení války nedobrovolnou cestu kolem světa. Z přístavu Vladivostok se velká část legionářů vydala přes Tichý oceán do Ameriky, poté jejich cesty vedly nejčastěji vlakem z Vancouveru či San Francisca na východní pobřeží nebo lodí přes Panamský průplav. Jméno Heffron nesla poslední loď, která československé legie přes Panamu až do Evropy vezla. Panamský rum od Palírny U Zeleného stromu tento název přebral na počest všech legionářů, kteří prokázali neuvěřitelnou statečnost a odhodlání v boji za svobodu a spravedlnost.

 

Zařazení: Španělský styl rumu
Obsah alkoholu: 38 %
Objem: 0,5 l
Původ: Panama

Doporučujeme přikoupit

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

ZDARMA K NÁKUPU

Zdarma k nákupu nad 1 000 Kč

Zdarma k nákupu nad 4 000 Kč

 

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.