Prodejna Cihlářská bude od 1. 11. 2021 trvale uzavřena. Osobní odběr bude i nadále možný na prodejně Běhounská. Děkujeme za pochopení.

Oeno sklenice na víno 620 ml

Vytvořeno s profesionálními someliéry

Výrobce / značka: MOSER, a.s.

Skladové číslo: 26798-01

Dostupnost: Na dotaz

800 Kč s DPH

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Popis

Křišťálová kolekce oceněná profesionálními someliéry. Čiré tenkostěnné skleničky nechají naplno vyniknout barvě a chuti vinných nápojů, protože je zde zcela upušťěno od zdobného výbrusu. Nadčasový a elegantní vzhled vytvořil slovenský designér Patrik Illo. Na přání je možné sklo dekorovat monogramem nebo firemním logem.

Objem: 620 ml

Výška: 237 mm

Šířka: 62 mm

Zahájení výroby: 2009

Kolekce: Oeno


Pro znalce a milovníky vín

Při návrhu kolekce kombinoval designér siluetu protáhlého tulipánu s poznatky profesionálních someliérů. Bezolovnatý křišťál umožňuje, aby se plně rozvinuly naše smyslové vjemy při pití kvalitních vín. Oeno je navržena jako čistá a poctivá řemeslná práce s úctou k vinařskému řemeslu.

Sklenice jsou tenkostěnné, velmi lehké, a přesto dokonale stabilní. Kolekci vinného skla doplňují sklenky na vodu a whisky. Barevné provedení zde nenajdete, není dovoleno jakkoliv ovlivňovat vzhled nápoje, pouze mu vdechnout elegantní tvar.

 

Ručně foukáno z ekologicky čistého bezolovnatého křišťálu.

Ručně broušeno a leštěno.


Designér Patrik Illo

Slovenský sklářský výtvarník Patrik Illo (1973) dokáže křehkému sklu dodat kýženou špetku humoru a nadhledu. Jeho nápojové sety stejně jako volnou, často experimentální tvorbu oceňují odborníci po celém světě, kteří vyzdvihují autorovu preciznost i představivost.

Moser Oeno

Moser Oeno

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.