Bouquet sklenice 360 ml

Pro milovníky moderního designu a vytříbeného stolování

Výrobce / značka: MOSER, a.s.

Skladové číslo: 36502-01

Dostupnost: Na dotaz

3000 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Popis

Bouquet je mimořádně elegantní kolekce. Ručně foukané křišťálové sklo charakterizuje tvar kalichu lilie a geometrický výbrus na dně skleniček nechá vyniknout každému nápoji a dodá mu jiskru. Nechejte se inspirovat tvary i barvami. Ze skleniček se mimořádně dobře degustují i pivní spiciály.

Objem: 360 ml

Výška: 185 mm

Šířka: 65 mm

Zahájení výroby: 2020

Kolekce: Bouquet


Současné tvarosloví a řemeslná tradice

Kolekce je z ručně broušeného, bezolovnatého křišťálu. V čirém provedení plně vyniknou vlastnosti nápoje a v barevném provedení docílíte slavnostního vzhledu. Jedná se o opravdu decentní odstíny beryl a rosalin, kterými zaujmete každého společníka, se kterým si dáte skleničku dobrého vína. Nicméně v setu najdete kromě vinného skla i dekantér, sklenici na vodu, pivo a destilát.

 

Ručně foukáno z ekologicky čistého bezolovnatého křišťálu.

Ručně broušeno a leštěno.


Someliér David Kuchař

Kolekce Bouquet je novinkou sklárny Moser pro rok 2020 a vznikla ve spolupráci se špičkovým someliérem Davidem Kuchařem, který už dnes nedělí typ vinných sklenek jen na vína červená, bílá a šumivá. Jde mnohem hlouběji a snaží se přizpůsobit sklenky jednotlivým vinným odrůdám. „Kalichy Bouquetu mají kvůli oněm brusům sklo dole silnější, ale nahoře tenké. To je důležité pro degustování. Platí totiž, že čím tenčí sklo, tím lépe z něho dokážete víno navnímat. Určitě čichově, a podle mě i chuťově," vysvětluje Kuchař.

Moser Bouquet

Moser Bouquet

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.