Pusser's Rum Aged 15 Years

Pusser's Rum Aged 15 Years

Hodnocení produktu: 4.8/5 (5x)

Vaše hodnocení:

DOPORUČUJEME

Dle magazínu Forbes “Single Malt Rum,” dle výrobce “Tekutá Historie"

1790 Kč s DPH

Skladové číslo: PUS15

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Pusser’s Rum Ltd.

Barva: Bohatá kaštanová mahagonová barva, křišťálově čistá bez sedimentu

Aroma / Chuť: Chuť přináší to, co slibuje komplexní aroma, počínaje výbuchem klasického hnědého cukru Demerera, melasy a karamelu. Následují kůry, tabák, sušené sultánky, muškátový oříšek, hřebíček, cassia a měkký dub. Závěr je mimořádně hladký, komplexní a přetrvávající.


Destilace

PUSSER'S se spoléhá na přirozené kvašení v otevřených kádích, kde kvasinky ve vlastním prostředí kvasí na cukry. Třístupňová fermentace se provádí po dobu 72 hodin.


Zrání

Směs rumů z destilerií v Guyaně a Trinidadu je silně ovlivněna stoletými dřevěnými destilacemi, jakožto důležitou složkou správného „námořnického rumu". Každý rum je ručně vybrán pro svou individuální hladkost, chuť a jemnou hloubku - vytváří dokonalou rovnováhu mezi „estery" a „kongenery". Výsledná směs je stařena patnáct let v sudech z dubového dřeva. Plná, bohatá chuť je přirozená, nepřidávají se žádná aromatizační činidla.


Příběh

Ručně destilovaný v malých šaržích. Jedná se o skvělý, mnohými vyhledávaný a limitovaný 15 letý rum, který získává další a další ocenění.

 

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,7 l
Země původu: Guyana

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Vychutnávej společně s

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.

Čokoládová soutěž