Beluga Gold Line

AKCE

Pětinásobná destilace, studniční artézská voda, sladový destilát

Výrobce / značka: Mariinsk distillery

Skladové číslo: BELGL

Zařazení: Čistá vodka
Chuťový profil: Svěží
Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,7 l
Původ: Rusko

Dostupnost: Skladem

-10%

2789 Kč s DPH

3099 Kč s DPH Sleva 310 Kč

Hodnocení produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Naprosto průzračná

Chuť: Rafinovaná, bohatá a hladká chuť vyplývá z jedinečného složení sladového destilátu a nejčistší vody sibiřských artézských studní


Destilace

Proces výroby této vodky trvá až tři měsíce. Základem je artézská voda ze sibiřských pramenů a speciální slad. Tyto pečlivě vybrané přírodní složky procházejí pětinásobným filtračním systémem. Poté je Beluga Gold Line odložena na třicetidenní odpočinek. Tento postup pomáhá neutralizovat drsnou vůni destilátu a posílit bohatou chuť a jemnou chuť ruské vodky Beluga Gold Line.


Příběh

Zalití zátky voskem, které má umocnit důraz na zachování maximální čistoty až do momentu stočení do každé lahve, se pojí se slavným rituálem otevírání lahve Belugy Gold: přibaleným kladívkem se nejdříve rozbije vosk na hrdle lahve a štětečkem na protilehlém konci se pak očistí. Tento proces si návštěvníci užívají i v těch nejluxusnější barech světa.
Kovová soška jesetera bělugy, která je ručně vkládána na každou jednotlivou láhev, symbolizuje čistotu přírody – vodka Beluga totiž vzniká z přirozeného kvašení, bez syntetických příměsí, výsledkem je tudíž čistě přírodní produkt.
Láhev s těžkým dnem byla navržena designérskou kanceláří prastarého francouzského výrobce koňaku. Je vyrobena z optického skla, aby maximálně vynikla průzračnost vodky uvnitř.


Doporučení

Dobré pití si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na pálenky.

Koktejly na vodce

Čistá chuť alchymie

MÍCHANÉ KOKTEJLY

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.