Panel uživatele

Ron Baoruco Parque Edicion Limitada 12y

Ron Baoruco Parque Edicion Limitada 12y

Hodnocení produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Typický zástupce sladších rumů z Dominikánské republiky

899 Kč s DPH

Skladové číslo: BAOPEL12

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Ron Baoruco

Barva: Tmavě jantarová

Aroma: Rozinky, čokoláda a pečené banány

Chuť: Jemná a sladká po čokoládě a rozinkách


Zrání

Rum zrál v sudech amerického bílého dubu a poslední fáze vyzrávání proběhla v Španělsku, mezi městy Valencií a Alicante v sudech po brandy.

 

Destilace

Tento vznešený nápoj byl stvořen z vyzrálého Dominikánského rumu vyráběného v limitovaných edicích. Stejně jako celá kolekce rumů, i tato edice přínáší úžasný výběr chutí z Dominikánské republiky, plný tradice a unikátní přírody. Přírody v jejímž srdci se nachází dokonalý terroir pro pěstování té nejlepší cukrové třtiny v rámci Karibských ostrovů, která byla použita pro výrobu tohoto rumu. Kombinace těch nejlepších druhů cukrové třtiny a jedinečný způsob jejího nakvášení a zpracování před vlastní destilací propůjčují rumu už jako mladému unikátní hedvábný charakter.


Příběh

Limitovaná edice Dominikánského rumu hrdě nesoucí název asi nejkrásnějšího Národního parku na ostrově nacházejícího se ve vnitroostrovní provincii Baoruco na jihozápadě ostrova, blízko hranice s Haiti. Park půvabný nejen pro svou pestrost způsobenou obrovskými výškovými rozdíly, na nichž se podílí přítomnost pohoří Sierra de Neiba a současně nejnižšího bodu na ostrově, jezera Enriquillo, ale zejména unikátní florou i faunou.

 

Zařazení: Španělský styl rumu
Obsah alkoholu: 37,5 %
Objem: 0,7 l
Původ: Dominikánská republika

Náš Instagram

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.