Flying Dutchman Dark No.3

DOPORUČUJEME

Vydejte se na plavbu s Bludným Holanďanem

Výrobce / značka: Zuidam

Skladové číslo: FLYDUT3

Zařazení: Španělský typ rumu
Obsah alkoholu: 40 %
Chuťový profil: Komplexní
Objem: 0,7 l
Původ: Nizozemsko
Způsob výroby: Kolonová destilace z melasy

Dostupnost: Skladem

799 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Popis

Aroma: Bohatá a hřejivá vůně, ucítíte lékořici v kombinaci s ovocnými notami sultánek a švestek, kompotované ovoce a vanilku, která je jasným podpisem dubových sudů

Chuť: Výrazná ovocná plná chuť, které dominuje lékořice a sušené ovoce s lehkým dotekem pomerančů, v dlouhém závěru vám budou dělat společnost kořeněné citrusy


Destilace

Flying Dutchman RUM 3 Premium Dark se vyrábí v Holandsku ze třtinové melasy. Ta nejprve dlouhé 2 týdny fermentuje při nízkých teplotách a následně prochází dvojitou destilací v měděných alembicích. Pak putuje do kombinace 1/3 panenských i znovupoužitých sudů z amerického dubu, 1/3 sudů po Oloroso sherry a 1/3 sudů po sherry Pedro Ximénez.


Příběh

Flying Dutchman Rum se vyrábí ručně v tradičním lihovaru rodiny van Zuidam, která má více než padesátiletou zkušenost s destilací exkluzivních nápojů a neustále zdokonalování vedlo ke zrození tohoto výjmečného holandského rumu. Flying Dutchman je první rum vyrobený v Evropě.


Doporučení

Dobré pití si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na rum.

Rum s čokoládou
a naopak

Degustační tipy
od Radka z RumMe

ČLÁNEK

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.