X.X.I. McQueen and the Violet Fog

X.X.I. McQueen and the Violet Fog

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

DOPORUČUJEME

Další generace ginu

999 Kč s DPH

Skladové číslo: MCQAVF

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Sovereign Brands

Aroma: Bylinné aroma, převládající jalovec přecházející v citrusové a květinové tóny

Chuť: Velmi jemná a zároveň plná doprovázená širokou paletou tónů s velmi dlouhou dochutí, která podtrhne fantastický dojem z tohoto ginu
 

Destilace

Při výrobě se používají dvě destilační techniky - macerace a parní infůze. Výrábí se jen v malých dávkách, ručně a vždy okolo pouhých 500 litrů, což odpovídá 55 kartónům. Každá dávka má v sobě kus předané lásky k tomuto produktu. Prvních 15 přírodních bylinek se nechává macerovat v naturálním destilátu z cukrové třtiny pro vstřebání extraktu chutí a esenčních olejů. Zbylých 6 se nechá parně infůzovat přes měděný kotlík. Vedle klasických tónů ginu jalovce, citrusů a květin má tento gin 6 ingrediencí navíc, mezi které patří ručně sbírané bazalkové listy z Indie, rozmarýn z Portugalska, semínka fenyklu ze středozemí, kalamondin od Tichého oceánu, badyán z Vietnamu a acai rostoucí v Brazílii.

Příběh

Tento gin dostal název po stejnojmenné básni vyprávějící o setkání s mysteriózní rockovovou kapelou. Poslední dvě sloky básně jsou k vidění na zadní straně lahve.
Skleněná lahev je opatřena reliéfními detaily a logo oka s korunou v barvě kovové mědi je znázorněním tradičního hrnce sloužícího k výrobě ginu.

O tom, co je vlastně gin, na jaké kategorie se dělí, co k němu zakousnout a proč vlastně míchat Gin s Tonikem si přečtete v Chutném blogu Ginem Brnem.

Naše drinky jsou na přípravu velmi jednoduché. Namíchejte si doma vlastní

Míchané koktejly

Zařazení: Dry Gin
Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,7 l
Původ: Brazílie

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Vychutnávej společně s

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.