X.X.I. McQueen and the Violet Fog

DOPORUČUJEME

Výjimečně jemný gin na základu z cukrové třtiny

Výrobce / značka: Sovereign Brands

Skladové číslo: MCQAVF

Zařazení: Dry gin
Chuťový profil: Komplexní
Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,7 l
Původ: Brazílie

Dostupnost: Skladem

999 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Popis

Aroma: Bylinné aroma, převládající jalovec přecházející v citrusové a květinové tóny

Chuť: Velmi jemná a zároveň plná doprovázená širokou paletou tónů s velmi dlouhou dochutí, která podtrhne fantastický dojem z tohoto ginu
 

Destilace

Při výrobě se používají dvě destilační techniky - macerace a parní infůze. Výrábí se jen v malých dávkách, ručně a vždy okolo pouhých 500 litrů, což odpovídá 55 kartónům. Každá dávka má v sobě kus předané lásky k tomuto produktu. Prvních 15 přírodních bylinek se nechává macerovat v naturálním destilátu z cukrové třtiny pro vstřebání extraktu chutí a esenčních olejů. Zbylých 6 se nechá parně infůzovat přes měděný kotlík. Vedle klasických tónů ginu jalovce, citrusů a květin má tento gin 6 ingrediencí navíc, mezi které patří ručně sbírané bazalkové listy z Indie, rozmarýn z Portugalska, semínka fenyklu ze středozemí, kalamondin od Tichého oceánu, badyán z Vietnamu a acai rostoucí v Brazílii.

Příběh

Tento gin dostal název po stejnojmenné básni vyprávějící o setkání s mysteriózní rockovovou kapelou. Poslední dvě sloky básně jsou k vidění na zadní straně lahve.
Skleněná lahev je opatřena reliéfními detaily a logo oka s korunou v barvě kovové mědi je znázorněním tradičního hrnce sloužícího k výrobě ginu.


Doporučení

Dobré pití si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na destiláty.

Ginem Brnem

O jalovci v destilátu

ČLÁNEK
Koktejly na ginu

Nekonečně svěží možnosti

MÍCHANÉ KOKTEJLY

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.