Prodejna Cihlářská bude od 1. 11. 2021 trvale uzavřena. Osobní odběr bude i nadále možný na prodejně Běhounská. Děkujeme za pochopení.

VICAN - rodinné vinařství

„Pozadím obrázku na etiketě je reálný východ slunce na Pálavě, kde barevnost vrchní části připomíná hlínu, zem, jíž si vážíme. Celý hrozen tvoří písmeno V, což evokuje víno (Vitis), ale i Victory, dále Veni, Vidi, Vican. To je s nadsázkou přesmyčka na slavný Cézarův výrok: přišel, viděl, zvítězil. S odlehčením a nadhledem chceme dělat vše. Chceme v životě tvořit a při tom si hrát. Stopka v obrázku má tvar číslice 1, což značí prvotřídní kvalitu našich vín. Font písma je náš, originální. Působí starobyle, ale je nadčasový. Na prvním místě na etiketě udáváme odrůdu. Tu chceme nechat maximálně projevit. Zdůrazněna je viniční trať, kterou vlastníme, protože je to nejcennější, co máme.

Na zadní etiketě je uvedena i společnost Farma Pálava, které je Vican rodinné vinařství dceřinou společností, nacházející se 4 km východně od Mikulova ve vesničce Mušlov. Odkazuje rovněž na další naše aktivity na milované Pálavě, jako je výroba sýrů. Na každé etiketě je QR kód neodkazující pouze na hlavní stránku, ale přímo na podstrání konkrétního vína, kde nenaleznete jen detailní údaje k šarži, ale také aktuality, např. ocenění vína, jeho ambasadory, místa, kde se dá nakoupit, a další.

Moderní přístup podtrhuje i šroubovací uzávěr, na vrchol jsme umístili plastickou mušličku, náš emblém. Barva je žhavě slunečná, vycházející z našeho obrázku. Stejně jako jemná zlatá linie kolem obou etiket. Celkové vyznění lahve má působit pozitivně a slunečně tak, jak to máme na Pálavě. Jižní Morava je krásná, Pálava je její výkladní skříní a Mikulov jejím „hlavním" městem."

Původ:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.