The Botanist Islay Dry Gin

AKCE

Be the Botanist

Výrobce / značka: Bruichladdich Distillery Company Ltd

Skladové číslo: BOTDG

Zařazení: Dry gin
Chuťový profil: Komplexní
Objem: 0,7 l
Původ: Skotsko

Dostupnost: Skladem

-10%

809 Kč s DPH

899 Kč s DPH Sleva 90 Kč

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Popis

Aroma: Květinové a bohaté

Chut: Lahodně vyzrálá


Destilace

Destilace Botanist ginu je skutečně zajímavý proces. Nejprve se pomalu zvyšuje teplota destilátu v destilačním zařízení. Poté se dovnitř ručně vhazují základní rostliny a nechají se 12 hodin vyluhovat, než se znovu zvýší tlak páry k bodu slabého varu. Směs 22 bylin se umístí do plátěného pytle a zavěsí se do destilačního zařízení, čímž se do ginu uvolní další, netušené vůně a aromata. Výsledná chuť je bohatá a jemná; zpočátku chladivá, ale když se rozvine na patře, ucítíte hřejivost a absolutní čistotu získanou díky pomalé a neuspěchané destilaci. Jedná se o skutečně uhrančivý, delikátní a luxusní gin.


Příběh

The Botanist Gin byl vyvinut legendou v destilování nápojů, Jimem McEwanem, jedním z nejznámějších mistrů destilace ve Skotsku. 22 bylin, které se používají při výrobě, pochází přímo z ostrova Islay, kde je ručně sbírají jejich botanici. Hledají je na kopcích, na pobřeží a v bažinách úrodného ostrova a poté je pečlivě suší, aby byly připraveny k destilaci a obohatili tento unikátní gin.


Doporučení

Dobré pití si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na koktejly.

Suneater Gin & Tonic

Klasika profesionálně

ČLÁNEK
Koktejly na ginu

Nekonečně svěží možnosti

MÍCHANÉ KOKTEJLY

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.