Prodejna Cihlářská bude od 1. 11. 2021 trvale uzavřena. Osobní odběr bude i nadále možný na prodejně Běhounská. Děkujeme za pochopení.

Phraya Gold Rum

NOVINKA DOPORUČUJEME

Hladká, bohatá a dokonale vyvážená thajská specialita

Výrobce / značka: Phraya

Skladové číslo:

Zařazení: Anglický typ rumu
Způsob výroby: Kotlíková destilace z melasy
Obsah alkoholu: 40 %
Obsah cukru: 0-5 g/l
Chuťový profil: Komplexní
Objem: 0,7 l
Původ: Thajsko

Dostupnost: Skladem

1399 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Zlatý jantar s jemným měděným nádechem

Aroma: Bohatá vanilka, med a kokos, vrstvené jemnou pikantností hřebíčku a rozinek

Chuť: Hladké, krémové crème brûlée a máslové ořechy s ovocnou příchutí čerstvého ananasu a citrusů s jemnou sladkostí a mírnou pikantností v dlouhotrvajícím závěru vanilkové zmrzliny


Destilace

Rum se vyrábí v destilerii Sangsom z thajské cukrové třtiny. 


Zrání

Phraya Gold Rum prochází technikou pomalého zrání, vyvinutou v souladu s podnebím jihovýchodní Asie, čímž získává svou lákavou exotickou chuť. Základem tohoto procesu je umístění sudů ve skladech blízko chladných lagun. Díky tomu se proces stárnutí účinně zpomaluje a předává více složek ze sudu do rumu. Poté jsou vybírány nejlepší sudy pro konečnou fázi míchání. Výsledkem je alkohol s nepřekonatelnou kvalitou. Styl tohoto rumu je stejně bohatý jako historie a kultura země jeho původu. Tento ročník je směsí rumů ve věku od 7 do 12 let a zraje ve vypálených dubových sudech bourbonu.


Doporučení

Dopřejte si jej čistý, na ledu nebo v některém ze svých oblíbených koktejlů, ve kterých poznáte díky exotické chuti Thajského rumu dosud nepoznané. Dobré pití si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na rum.


Příběh

Jedna z mnoha starověkých filozofií vzniklých v Orientu je, že jakákoli fyzická hmota ve vesmíru je spojením prvků běžně známých jako země, voda, oheň a vzduch. Kombinace těchto prvků v různých poměrech poskytuje viditelné a smyslové rozlišení předmětů a životů. Phraya se inspiruje takovou vírou, s cílem přinést světu směs vynikající chuti a zážitkových vjemů.
Prestiž nachází v názvu majestátní řeky Chao Phraya, která protéká centrem hlavního města Bangkok v Thajsku, a je známá jako řeka králů. Originální design láhve odkazuje na thajskou ikonografii, kterou lze najít například v chrámech.

Rum s čokoládou
a naopak

Degustační tipy
od Radka z RumMe

ČLÁNEK

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.