Panel uživatele

Bacardí Carta Oro 1 l

Bacardí Carta Oro 1 l

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Uklidňující máslově hladký rum hřejivého závěru od Maestros de Ron Bacardí

475 Kč s DPH

Skladové číslo: BACO1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Bacardi International Ltd.

Barva: Zlatá

Aroma: Jemné exotické ovocce s oříškový nádechem

Chuť: Bohaté uklidňující tóny vanilky, máslového karamelu a sladkých banánů v rovnováze s hřejivou vůní pomerančové kůry a lehkého dubového závěru


Destilace

Bacardí destiluje rumy v obřích kontinuálních kolonách, které jsou zařívány metanem generovaným ze spalování vlastního odpadu.


Zrání

Rum zraje ve vypálených dubových sudech s následnou filtrací přes utajovanou směs dřevěného uhlí.


Příběh

BACARDÍ Carta Oro je hrdým výtvorem Maestros de Ron Bacardí, kteří odborně vytvářejí jeho bohaté chutě a zlatý odstín ve vypálených dubových sudech. Pouze oni znají tajemství směsi dřevěných uhlí, které stojí za tímto rumem jedinečně jemného charakteru.

Rodina Bacardí, pod vedením Dona Facunda The Bacardí Massa, koupila 4. února 1862 lihovar v Santiagu de Cuba. Již od počátků nerespektovali nastavená pravidla výroby a vytvořili vlastní jedinečné směsi s revolučním procesem výroby rumu, který navždy změnil způsob výroby rumů.
Nyní je Bacardí největší soukromě vlastněná značka lihovin na světě, která je v rodinném vlastnictví již po sedm generací. V současné době má ve svém portfoliu více než 200 značek a etiket, zaměstnává 6000 lidí, vyrábí v 27 zařízeních a 16 trzích na čtyřech kontinentech, s prodejem ve více než 150 zemích, kde prodává více než 200 milionů lahví ročně.

 

Zařazení: Španělský styl rumu
Cukernatost: Suchý rum 0 – 5 g/l
Obsah alkoholu: 37,5 %
Obsah cukru: 0-5 g/l
Objem: 1,0 l
Původ: Puerto Rico

Náš Instagram

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.