Prodejna Cihlářská bude od 1. 11. 2021 trvale uzavřena. Osobní odběr bude i nadále možný na prodejně Běhounská. Děkujeme za pochopení.

Bacardí Gran Reserva Limitada

Až 15letý rum rozplývajících se tónů suché vanilky a tmavého sušeného ovoce

Výrobce / značka: Bacardi International Ltd.

Skladové číslo: BAGRL1

Zařazení: Španělský typ rumu
Obsah alkoholu: 40 %
Obsah cukru: 15 g/l
Chuťový profil: Komplexní
Objem: 1,0 l
Původ: Portoriko
Způsob výroby: Kolonová destilace z melasy

Dostupnost: Skladem

1899 Kč s DPH

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Nádherný lesklý jantar

Aroma: Jemná vanilka a sušené ovoce

Chuť: Bohaté komplexní tóny suché vanilky, tmavého sušeného ovoce a jemného másla se rozplývají do suchého dlouhého dubového závěru


Destilace

Bacardí destiluje rumy v obřích kontinuálních kolonách, které jsou zahřívány metanem generovaným ze spalování vlastního odpadu.


Zrání

BACARDÍ Gran Reserva Limitada pochází ze vzácných rumových rezerv nejlepších ročníků od Bacardí. Některé rumy, které ho tvoří, zrály až 15 let v sudech z Amerického bílého dubu.


Příběh

Rum BACARDÍ Gran Reserva Limitada, kdysi velmi vyhledávaný pro svůj nedostatek, pocházel ze zásob vyhrazených výhradně pro rodinu zakladatele. Až ochutnáte jeho hladkou a příjemnou chuť, pochopíte, proč si jej nechali pro sebe. Nyní je k dispozici všem.

Rodina Bacardí, pod vedením Dona Facunda The Bacardí Massa, koupila 4. února 1862 lihovar v Santiagu de Cuba. Již od počátků nerespektovali nastavená pravidla výroby a vytvořili vlastní jedinečné směsi s revolučním procesem výroby rumu, který navždy změnil způsob výroby rumů.
Nyní je Bacardí největší soukromě vlastněná značka lihovin na světě, která je v rodinném vlastnictví již po sedm generací. V současné době má ve svém portfoliu více než 200 značek a etiket, zaměstnává 6000 lidí, vyrábí v 27 zařízeních a 16 trzích na čtyřech kontinentech, s prodejem ve více než 150 zemích, kde prodává více než 200 milionů lahví ročně.


Doporučení

Dobré pití si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na rum.

Rum s čokoládou
a naopak

Degustační tipy
od Radka z RumMe

ČLÁNEK

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.