Bacardí Añejo Cuatro

Jemný živý 4letý rum kořenité chuti a jemného závěru

Výrobce / značka: Bacardi International Ltd.

Skladové číslo: BAAC

Zařazení: Španělský typ rumu
Obsah alkoholu: 40 %
Obsah cukru: 8 g/l
Chuťový profil: Svěží
Objem: 0,7 l
Původ: Portoriko
Způsob výroby: Kolonová destilace z melasy

Dostupnost: Skladem

519 Kč s DPH

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Temně zlatá

Aroma: Sladce kořenité

Chuť: Živé tóny medu, jemné vanilky a opáleného dubu, s náznakem hřebíčku a medu s bohatou příchutí meruněk zjemněné přidáním 5 až 6letých rumů do výsledné směsi


Destilace

Bacardí destiluje rumy v obřích kontinuálních kolonách, které jsou zahřívány metanem generovaným ze spalování vlastního odpadu.


Zrání

Rum zraje alespoň čtyři roky ve vypálených dubových sudech pod karibským sluncem. Součástí směsi jsou i 5 až 6leté rumy, které chuť příjemně zjemní a zaoblí.


Příběh

Pro vytvoření jedinečné chuti BACARDÍ Añejo Cuatro jsou třeba čtyři roky zrání v sudu pod karibským sluncem. Jedná se však o čas dobře strávený, stejně jako ty jedinečné okamžiky přátel, společně si užívající Añejo Cuatro.

Rodina Bacardí, pod vedením Dona Facunda The Bacardí Massa, koupila 4. února 1862 lihovar v Santiagu de Cuba. Již od počátků nerespektovali nastavená pravidla výroby a vytvořili vlastní jedinečné směsi s revolučním procesem výroby rumu, který navždy změnil způsob výroby rumů.
Nyní je Bacardí největší soukromě vlastněná značka lihovin na světě, která je v rodinném vlastnictví již po sedm generací. V současné době má ve svém portfoliu více než 200 značek a etiket, zaměstnává 6000 lidí, vyrábí v 27 zařízeních a 16 trzích na čtyřech kontinentech, s prodejem ve více než 150 zemích, kde prodává více než 200 milionů lahví ročně.


Doporučení

Dobré pití si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na rum.

Rum s čokoládou
a naopak

Degustační tipy
od Radka z RumMe

ČLÁNEK

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.