Panel uživatele

Don Papa Rare Cask

Don Papa Rare Cask

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Sběratelský rum širokého spektra chutí ze silně vypálených sudů

8999 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Bleeding Heart Rum Company

Barva: Světle jantarová

Aroma: Silné a zároveň čerstvé po ovoci a bylinkách

Chuť: Plná zralého ovoce, čokolády, silný dřevitý nádech a dlouhý závěr s bylinkovým dozvukem, kde se silně projevuje máta


Destilace

Rum Don Papa je kvalitní filipínský rum z cukrové třtiny, která rostla na vulkanické půdě v nejúrodnější oblasti Filipín, oblasti Negros Occidental.


Zrání

Don Papa Rare Cask zrál pět let ve speciálních, silně vypálených sudech. Lahvován byl při síle 50,5 %. Jde o nefiltrovaný a neblendovaný rum.


Příběh

Limitovaná edice Don Papa Rare Cask z roku 2017 představuje exkluzivní prémiový rum se silnějším a zároveň čerstvějším chuťovým profilem. Láhve jsou číslované, ručně podepsané a dodávané v krásných dřevěných tubách.

Don Papa Rum byl inspirován příběhem jednoho z neopěvovaných hrdinů filipínské revoluce a sice Dionisem Magbuelesem, lépe známým právě jako „Don Papa“. Byl to pracovník na cukrové plantáži, léčitel, šaman, vizionář, rebel a vůdce skupiny babaylanes, která hrála klíčovou roli během pozdního 19. století a filipínské revoluce. Ta měla za následek osvobození od španělské vlády a v konečném důsledku vedla k nezávislosti milované země.

 

Zařazení: Ostatní rumy
Obsah alkoholu: 50,5 %
Objem: 0,7 l
Původ: Filipíny

Náš Instagram

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.