Hendrick’s Midsummer Solstice

Hendrick’s Midsummer Solstice

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

DOPORUČUJEME

Dokonale květinová limitovaná edice

899 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: The Hendrick's Gin Distillery Ltd

Aroma: Jalovcové s hlubokým květinovým charakterem, počáteční svěžest odhaluje skryté tóny pomerančového květu a exotickou zralost

Chuť: Rozkvetlá, svěží, na pozadí ukrývá citrusy, růže a salátovou okurku


Destilace

Midsummer Solstice představuje původní recepturu ginu Hendrick's obohacenou o kapku tajného výběru květinových výtažků, které zvýrazňují původní chuť okurky a růže. Výsledkem je kouzelně květinový gin, který rozkvétá na patře, ale je nezaměnitelně Hendrick's.

Hendrick's Gin je destilován ve dvou zcela odlišných kotlích. Jedním je Bennett, téměř antický měděný kotel vyrobený roku 1860 a druhým Carter-Head z roku 1948, z nichž dodnes existuje už jen posledních pár kusů. Harmonickou kombinací kotlů Bennett a Carter-Head vzniká neobvykle hladký gin, který svým charakterem a jemnou vyváženou chutí nemá ve světě vyzyvatele.


Příběh

Slunovrat je doba, kdy jsou chuťové a aromatické vlastnosti květin na vrcholu smyslové a aromatické působivosti. To se honilo naší Master Distiller a vášnivé zahradnici Lesley Gracie hlavou, když vymýšlela speciální edici Hendrick's ginu, prostoupenou paletou tajných květinových výtažků, které zachycují úchvatnou smyslovou intenzitu léta. 

O tom, co je vlastně gin, na jaké kategorie se dělí, co k němu zakousnout a proč vlastně míchat gin s tonikem si přečtete v Chutném blogu Ginem Brnem.

Naše drinky jsou na přípravu velmi jednoduché. Namíchejte si doma vlastní

Míchané koktejly

Obsah alkoholu: 43,4 %
Objem: 0,7 l
Původ: Skotsko

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Vychutnávej společně s

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.