Prodejna Cihlářská bude od 1. 11. 2021 trvale uzavřena. Osobní odběr bude i nadále možný na prodejně Běhounská. Děkujeme za pochopení.

Calvados Coquerel Fine Pale

Přímé, čisté, krásně živé, plné energie

Výrobce / značka: Domaine du Coquerel

Skladové číslo:

Obsah alkoholu: 43 %
Objem: 0,7 l
Původ: Francie

Dostupnost: Skladem

785 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Zlatě žlutá

Aroma: Výrazná, jablka, hrušky a čerstvé bylinky

Chuť: Cítíme živost a energii, jablečný cider, grapefruit s čistým florálním koncem


Zrání

Směs zraje 8 měsíců v dřevěných tancích, 18 měsíců na starých červených francouzských sudech a nakonec v nových 300l francouzských sudech 2-3 měsíce.


Příběh

Kousek od slavného Mont-Saint-Michel leží Domaine du Coquerel, přední výrobce calvadosu a nově ginu Normindia, založen v roce 1937. Jejich filosofie je založená na tom, že skvělý calvados znamená skvělý cider. Calvados Coquerel si zakládá na dosahování balance mezi svěžestí ovoce a jemné finesy destilátu, který zraje minimálně 3 roky dubových sudech. Novým produktem je gin Normindia, který vznikl díky jedné úžasné cestě za zkušenou do Indie. Mladý Pierre dal dohromady ingredience typu: skvělá pálenka z jablek, indické koření (koriandr, zázvor, skořice a další), kvalitní cider, inspirace ze slavné knihy "La Chymie du Goût et de l'Odorat" (kterou se nechal inspirovat i Ludvík XV.) perfektní destilace a hodně lásky.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.