Panel uživatele

Glenmorangie Pack 3 × 0,35 l

Glenmorangie Pack 3 × 0,35 l

Hodnocení produktu: 5/5 (5x)

Vaše hodnocení:

3 kultovní whisky Glenmorangie Original, Lasanta a Quinta Ruban v originálním balení

1989 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Glenmorangie Distillery

Dárkové balení 3 kultovních whisky o objemu 0,35 l:

  1. Glenmorangie Original 10 Years Old – Single malt zrající 10 let v sudech po burbonu. Buket Glenmorangie je sadem zrajících citronovníků, meruněk, jabloní, mandarinek a hrušek. Aroma vanilky, banánu a divoké máty.

  2. Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish – Keltský výraz Lasanta vyjadřuje přátelství a vášeň. Po deseti letech zrání v sudech po bourbonu zraje další dva roky v sudech po sherry. Povzbuzuje chuťové smysly směsí rozinek v čokoládě a medového plástu.

  3. Glenmorangie Quinta Ruban 14 Years Old – Ruban je keltský výraz pro rubín. Zraje deset let v sudech po bourbonu a pak další dva roky v sudech po portském. Na patře pocit jemného dotyku sametu, na jazyku ucítíte tóny vlašského ořechu v hořké čokoládě a vůni citronu.


Příběh

V roce 1843 založil William Matheson ve skotské vysočině palírnu Glenmorangie. Inspirován klidným prostředím lihovaru na břehu Dornoch Firth, přinesl průkopnickou single malt whisky úžasně složitou a výjimečně hladkou. Od té doby se věnuje jeho řemeslu s nekompromisním nasazením - nekonečně kreativní v jeho úsilí o dokonalost. Dodnes ctí původ lihovaru v jeho oceňovaném single maltu. Jeho čistý, hladký destilát je destilován v nejvyšších destinacích Skotska, vyzrál v nejlepších sudech a zdokonalen společností The Men of Tain. A v rukou těchto vybraných řemeslníků, strážců našeho ducha, Glenmorangie jistě potěší milovníky sladové whisky po další generace.

Zařazení: Highlands whisky
Objem: 3 x 0,35 l
Původ: Skotsko

Náš Instagram

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.