Hendrick´s Gin

Hendrick´s Gin

Hodnocení produktu: 4.67/5 (6x)

Vaše hodnocení:

DOPORUČUJEME SHOWROOM

Wall Street Journal 2003: Nejlepší gin na světě!

699 Kč s DPH

Skladové číslo: HENGIN

Dostupnost: Skladem

Výrobce: The Hendrick's Gin Distillery Ltd

Aroma: Závan ostrých pikantních bylin s harmonicky vyváženým jalovcem a koriandrem a hlubokým, překvapivě květinovým aroma fialek a růží.

Chuť: Chuť je specifická a odlišná od ostatních ginů. Je jemná a jsou v ní patrné tóny citrusů, růží a salátové okurky. Právě salátová okurka by v drinku obsahující Hendrick's gin neměla chybět. Podtrhuje totiž méně patrné tóny, které díky této ingredienci vystoupí do popředí.


Destilace

Rafinovaná galerie bylin a přírodních ingrediencí je do ginu Hendrick's „zabudovávána" v průběhu destilace. Jalovec, koriandr a citrusové kůry doplňuje líbezný dotek růží, dosažený jemným vylisováním esenciálních olejů z okvětních lístků doplněných svěží okurkou.

Hendrick´s Gin je destilován ve dvou zcela odlišných kotlích. Jedním je Bennett, téměř antický měděný kotel vyrobený roku 1860 a druhým Carter-Head z roku 1948, z nichž dodnes existuje už jen posledních pár kusů. Harmonickou kombinací kotlů Bennett a Carter-Head vzniká neobvykle hladký gin, který svým charakterem a jemnou vyváženou chutí nemá ve světě vyzyvatele.


Příběh

Hendrick's je malosériově vyráběný gin, destilovaný ve skotské přímořské vesnici Girvan. Je plněn do lahví, připomínající staré lékárenské dózy a je ideální k míchání Gin & Tonic.

Tento gin můžete ochutnat na našem showroomu.

Hendrick´s Gin tvoří ideální základ pro velkou většinu ginových drinků. Ochunejte jej ve stylovém Clover Club, francouzské kanonádě French 75, italském paktu Garibaldi Sbagliato, nesmrtelné klasice Gin & Tonic a jeho variaci s kávou Supersonic Hendrick´s Gin & Tonic, v parném létě si s bazalkou namíhejte Gin Basil Smash, chuťové bombě Gin Buck, signature drinku samotné Master destilerky Lesley Gracie, bondově Martini, jednoduše úchvatném Negroni, svěží Okurkové limonádě nebo v neznabohu Salty Dog.

Naše drinky jsou na přípravu velmi jednoduché. Namíchejte si doma vlastní

Míchané koktejly

Obsah alkoholu: 41,4 %
Objem: 0,7 l
Země původu: Skotsko

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

vychutnavej.cz

  • 69 Příspěvků
  • 321 Sledující
  • 243 Sledovaní

E-shop světových chutí

Obchod s alkoholem, vínem, šampaňským, kávou, doutníky a čokoládou. Showroom: po-pá; 10:00-18:00 hodin

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz libovolné útraty na e-shopu nebo showroomu Vychutnávej.cz. Více zde.

Dárkový poukaz 2 000 Kč
Dárkový poukaz 1 000 Kč
Dárkový poukaz 500 Kč

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.

Jak se pije v karanténě