Prodejna Cihlářská bude od 1. 11. 2021 trvale uzavřena. Osobní odběr bude i nadále možný na prodejně Běhounská. Děkujeme za pochopení.

Cartavio Rum Company

Příběh značky Cartavio Rum Company začíná 29. dubna 1929, kdy v závodě Cartavio začínají první výrobní operace. V říjnu 1968 peruánská vláda v důsledku procesu pozemkové reformy převzala provoz závodu. V lednu 1978 zřizuje peruánský stát Sociedad Paramonga Ltda., který přebírá správu závodu Cartavio. Dalším historickým milníkem je duben roku 1994, kdy společnost získává modul Chemických a likérových závodů Cartavio společnosti Sociedad Paramonga Ltda., čímž je založena Empresa Industrial Cartavio S.A. Ta působí do března 2001, kdy se její obchodní jméno mění na Destilerias Unidas SAC.
Od té doby společnost Cartavio Rum se zkušenými a vyškolenými pracovníky inovuje své procesy fermentace, destilace a plnění do lahví s nejnovější technologií spojující také tradiční techniky stárnutí a míšení.
Destileria Unidas SAC se po neustálém procesu zlepšování, modernizace zařízení, upevňování svého vedení v odvětví rumu a prokazování v nejprestižnějších mezinárodních soutěžích, že má nejlepší rum na světě, znovu zrodila pod názvem Cartavio Rum Company, aby dobila svět.

Původ:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.