5 + 1 divů světa

5 + 1 divů světa

Cenově zvýhodněná sada Wonders of the World nabídne zábavu na několik večerů. Balení doprovází mapa původu obsažených single origin tabulek, jež můžete degustovat v různých směrech, jako opravdoví světoběžníci. A nyní k tomu přidejme kvalitní destilát.

Zvažme prosím následující body

  • Degustujme s úctou a respektem. Čokoládu, stejně jako alkohol, je podstatné degustovat tím správným způsobem. Více se dočtete v blogu "Čokoládou za poznáním".
  • Vyvarujme se doslazovaným destilátům. Umělý cukr nemá v párování s hořkými čokoládami svoje místo.
  • Chceme hořkou čokoládu zjemnit nebo umocnit? Záleží vždy na nás. Mějme tedy po ruce vyvážený jemný alkohol, stejně tak jako něco fortelnějšího. Tím může být destilát nižšího věku, vyššího obsahu alkoholu, kořenitých pikantních tónů atd.
  • Nebojme se experimentovat. Například nakouřené whisky dokážou vyvážené hořké čokolády skvěle zjemňovat. Pikantní destiláty zase umí vytáhnout ovocné složky čokolád.
  • Neplýtvejme drahým alkoholem. Alespoň na začátku čokoládových degustací připíjejme destiláty v rozmezí jednoho až dvou tisíc. U rumů lze jít i levněji, ale s rozumem.
  • Užívejme si. Člověk si všeho užije víc, když si dopřává méně často, ale ve vyšší kvalitě. Ve výsledku vlastně ušetří. Minimálně na svém zdraví.

Mapa chutí čokolád

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.