Rémy Martin VSOP Mature Cask Finish

AKCE

Zákonodárce kvality VSOP uvedený na trh již roku 1927

Výrobce / značka: E. Rémy Martin & Co

Skladové číslo: REMMARVMCF

Zařazení: Koňak
Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,7 l
Původ: Francie

Dostupnost: Skladem

-10%

845 Kč s DPH

939 Kč s DPH Sleva 94 Kč

Hodnocení produktu: 4.22/5 (9x)

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Zlatá, světle jantarová

Aroma: Ovocné a květinové tóny

Chuť: Ovocné tóny meruněk a broskví ve spojení sladké vanilky. Sametovou konzistencí zanechává koňak dokonale vyvážený a harmonický dojem.

Destilace

První - jeden z nejdůležitějších kroků - je výběr hroznů ze dvou nejkvalitnějších oblastí Cognacu - Grand a Petite Champagne. Po dvojnásobné destilaci révového vína, které je nejprve velmi jemně lisováno, se destilát nechává stařit v dubových sudech, díky nimž získává charakteristickou barvu a aroma. Pro jejich výrobu se používají výhradně duby z oblasti Limousine s průměrným stářím dubu více jak 100 let. Blend master, který je školený po celý svůj profesní život, míchá (blenduje) jednotlivá eaux-de-vie, která dosáhla požadovaného stáří, tak, aby dosáhl konzistentní vytříbené chuti koňaku Rémy Martin a vyjádřil dokonalou harmonii širokého spektra aroma a chuti.
Finální projev koňaku Rémy Martin VSOP pochází ze závěrečné fáze eaux-de-vie, která se odehrává po finálním míchání, na konci procesu zrání. Po dobu jednoho roku se eaux-de-vie skladují výhradně ve vyzrálých dubových sudech Limousin, které jsou více než 20 let staré a které zvýrazňují jejich ovocné podtóny: tento proces se nazývá Mature Cask Finish – tedy „dokončení ve vyzrálém sudu".

Zrání

Rémy Martin VSOP představuje směs více jak 200 eaux-de-vie, která zrají 4 - 15 let. Výsledná směs má zlatou, světle jantarovou barvu.


Příběh

Roku 1927 uvedl Rémy Martin House koňak v kategorii VSOP, který se okamžitě stal prodejním trhákem, a to především díky své skvělé kvalitě. Dnes je koňak Rémy Martin VSOP považován za „zákonodárce kvality".

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Doporučujeme přikoupit

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.