Bache Gabrielsen American Oak 1 l

AKCE

Americký kokos s ananasem a dubová vanilka, kakao a ořechy z Francie

Výrobce / značka: Ths Bache Gabrielsen

Skladové číslo: BGAO1

Zařazení: Koňak
Obsah alkoholu: 40 %
Chuťový profil: Svěží
Objem: 1,0 l
Původ: Francie

Dostupnost: Skladem

-10%

1052 Kč s DPH

1169 Kč s DPH Sleva 117 Kč

Hodnocení produktu: 4.4/5 (5x)

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Zářivá jantarově hnědá

Aroma/Chuť: Má odlišný charakter daný americkým dubem, s jemnou tropickou příchutí kokosu a ananasu, který se krásně mísí s francouzskou dubovou příchutí vanilky, kakaa a ořechů


Destilace

Přestože tento jedinečný eau de vie zůstává věrný původním metodám míchání kapaliny, zahrnuje tradiční i nový přístup ke koňaku. Je ze 100 % vyroben z odrůdy Ugni Blanc z oblasti Fins Bois.


Zrání

První svého druhu, tento inovativní koňak zprvu několik let zraje v dubovém sudu Limousine z Francie a následně po dobu minimálně šesti měsíců dozrává v nových autentických barelech z amerického dubu Tennessee Oak.


Doporučení

Skvělá kombinace amerického drivu a francouzké savoir-faire. Koňak pro mladou generaci bez konvencí. Výtečný do koktejlů Oak Fashioned a Oak 'n Stormy. 
Dobrý koňak si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na koňaky.


Příběh

Sága koňaků Bache-Gabrielsen byla založena Thomasem Bache-Gabrielsenem z norského Holmestrandu v roce 1905. O několik generací později podnik stále vlastní a provozuje rodina Bache-Gabrielsenů, současně vnuk zakladetele Hervé Bache-Gabrielsen. Dnes je Bache-Gabrielsen jedním z mála zbývajících tradičních rodinných destilerií koňaku a stále okupuje staré, téměř zastaralé prostory v centru města Cognac. Když projdete dveřmi, je to skoro jako vstoupit do příběhu Charlese Dickense z roku 1890. Za touto fasádou je však veškeré zařízení a vybavení palírny ultra moderní.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.