Panel uživatele

Rémy Martin Club

Rémy Martin Club

Hodnocení produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Intenzivní a komplexní aroma až 20 let starého Fine Champagne eaux-de-vie

3890 Kč s DPH

Skladové číslo: REMMARCL

Dostupnost: Skladem

Výrobce: E. Rémy Martin & Co

Barva: Světle jantarová

Aroma: Tóny grilovaných mandlí vyvolané na povrch vypálenými dubovými sudy Limousin, vydávající teplé kořeněné tóny skořice jakožto výsledek dlouhého staření

Chuť: Suché ovoce mísící se s dubovými tóny vytváří dobře vyvážený výraz složitosti a hloubky s hustou texturou vedoucí k dlouhému a intenzivnímu zakončení, ideální pro spárování s chutnými potravinami a jemným čajem


Destilace

Rémy Martin Club je směsí 70 % Grande Champagne a 30 % Petite Champagne.

První - jeden z nejdůležitějších kroků - je výběr hroznů ze dvou nejkvalitnějších oblastí Cognacu - Grand a Petite Champagne. Po dvojnásobné destilaci révového vína, které je nejprve velmi jemně lisováno, se destilát nechává stařit v dubových sudech, díky nimž získává charakteristickou barvu a aroma. Pro jejich výrobu se používají výhradně duby z oblasti Limousine s průměrným stářím dubu více jak 100 let. Blend master, který je školený po celý svůj profesní život, míchá (blenduje) jednotlivá eaux-de-vie, která dosáhla požadovaného stáří, tak, aby dosáhl konzistentní vytříbené chuti koňaku Rémy Martin a vyjádřil dokonalou harmonii širokého spektra aroma a chuti.

Zrání

Rémy Martin Club nabízí intenzivní a komplexní aroma až 20 let starého Fine Champagne eaux-de-vie.


Příběh

V roce 1985 se mistr sklepů André Giraud rozhodl vytvořit intenzivní a komplexní koňak pro muže — narodil se Rémy Martin CLUB. Unikátní láhev je osmiboká, jejích osm aspektů odkazuje na šťastné číslo osm v Číně.

Rémy Martin je francouzskou značkou, která prodává převážně cognac a byla založena v roce 1724 Rémy Martinem. Nyní firmu vlastní společnost Rémy Cointreau, která hrdě propaguje stárnoucí proces svých cognaců, který trvá kolem 10 až 37 let, oproti ostatním značkám, které nechávají své produkty zrát let jen 6. Tato značka je špičkou v produkci takzvaných „Fine Champagne Cognac". Eaux-de-vie používané v produktech Rémy Martin pocházejí totiž z dvou nejlepších Cognacských regionů – Grande Champagne a Petite Champagne. Půdu v těchto oblastech má totiž nejkvalitnější složení pro proces zrání. Neváhejte tedy a nechte se hýčkat tradičním zpracováním, vyváženou chutí a nezaměnitelným aroma těch nejlepších cognaců.

Zařazení: Cognac
Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 1,0 l
Původ: Francie

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Doporučujeme přikoupit

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

ZDARMA K NÁKUPU

Zdarma k nákupu nad 1 000 Kč

Zdarma k nákupu nad 4 000 Kč

 

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.