Panel uživatele

Meukow VSOP 1 l

Meukow VSOP 1 l

Hodnocení produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnocení:

DOPORUČUJEME

Oceňovaný VSOP plný jemných taninů a delikátního sušeného ovoce

1179 Kč s DPH

Skladové číslo: MEVSOP1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Cognac Meukow

Barva: Zlatá se záblesky jantaru

Aroma: Zralé ovoce, jablko, švestky a růže

Chuť: Zprvu cítíme ovocité květinové tóny kandovaných pomerančů, jablek, švestek a růží, následuje objemné tělo s tóny kůže a lékořice, na pozadí pak pikantní káva s vanilkou s dlouhým závěrem v nádechu pomerančové kůry a zelených bylin


Destilace & Zrání

Pozoruhodná kvalita Meukow VSOP Superior byla několikrát oceněna v nejprestižnějších soutěžích a ochutnávkách po celém světě. Jeho neuvěřitelná kulatost je plodem pečlivého výběru eaux-de-vie a minimální délky stárnutí o rok delší než tradiční VSOP. Bohatství, delikátnost aromat a síla jemných taninů jsou bezkonkurenční.


Příběh 

V roce 1850 byli ruským carem Alexandrem II. do Francie vysláni Auguste-Christophe a Gustav Meukow, dva bratři ze Slezska, s rozkazem zajistit dodávky koňaku pro carský soud. Po několika cestách se rozhodli založit obchodní kancelář ve městě Cognac a 1. srpna 1862 založili dům A.C. MEUKOW & Co.
V roce 1979 se stal Meukow součástí rodinné nezávislé skupiny Compagnie de Guyenne, kterou v roce 1969 založil Michel Coste. Od té doby a díky podpoře obchodní struktury skupiny Meukow Cognacs pokračoval v posilování a rozvoji svého sortimentu, který je nyní distribuován ve více než 80 zemích.

 

Zařazení: Cognac
Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 1,0 l
Původ: Francie

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Doporučujeme přikoupit

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

ZDARMA K NÁKUPU

Zdarma k nákupu nad 1 000 Kč

Zdarma k nákupu nad 4 000 Kč

 

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.