Captain Morgan Dark Rum 1 l

Captain Morgan Dark Rum 1 l

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Tmavý jamajský rum do drinků

459 Kč s DPH

Skladové číslo: CMDR1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Captain Morgan

Barva: Tmavá

Aroma: Dubové

Chuť: Mezi typické ochutnávky patří káva, hořká čokoláda, karamel a samozřejmě dub


Destilace

Zkvašená kapalina se zahřeje a kondenzuje v destilačních kolonách.


Zrání

Aby se vyrobil dokonalý tmavý rum, který doprovází kapitánovy muže na všech světových oceánech, zraje Captain Morgan Dark Rum ve vypálených dubových sudech, které mu dodávají úžasné dubové aroma. Nakonec se míchá podle našeho vlastního, velmi tajného receptu.


Příběh

Pro skutečný rumový zážitek jej můžete přimíchat do jednoho z oblíbených rumových koktejlů. Smíchejte jej s Ginger Ale pro jednoduchý, ale lahodný koktejl, kterému kapitán říká Captain's Storm.

Kapitán, vlastním jménem Henry Morgan, se narodil v jižním Walesu v roce 1635. Na moře se poprvé dostal v roce 1654, kdy se stal bukanýrem bránícím zájmy britské koruny. Bylo mu vlastní, že si vždy našel čas na zábavu a dobrodružství se svou posádkou.
Karibik byl vždy blízký jeho srdci, takže nebylo divu, když byl v roce 1680 jmenován guvernérem Jamajky – ostrova, který prý byl srdcem veškeré zábavy na moři i na souši. Na svém ostrově zůstal a v roce 1685 se začal naplno věnovat svým plantážím cukrové třtiny. Na nich si užíval svého rumu a přemýšlel o svém životě, než jeho duše navždy odešla do bukanýrského nebe.

 

Zařazení: Španělský styl
Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 1,0 l
Původ: Jamajka

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.