Captain Morgan Original Spiced Gold

Rum infuzovaný tajnou směsí koření

Výrobce / značka: Captain Morgan

Skladové číslo: CMOSR

Zařazení: Kořeněný & Ochucený rum
Způsob výroby: Kolonová destilace z melasy
Obsah alkoholu: 35 %
Obsah cukru: 14 g/l
Chuťový profil: Svěží
Objem: 0,7 l
Původ: Jamajka

Dostupnost: Skladem

339 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 4/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Jantarovaná

Aroma: Dubové, kořeněné

Chuť: Bohaté tóny pravé vanilky, hnědého cukru, sušeného ovoce a hřejivého koření s lehkým náznakem dubového dřeva – vše spojené do delikátní směsi, která zanechá v ústech příjemný pocit bez pálení


Destilace

Zkvašená kapalina se zahřeje a kondenzuje v destilačních kolonách. Následně je do rumu smíchána unikátní směs koření a tajných ingrediencí.


Zrání

Zraje po jeden rok ve vypálených dubových sudech, které nápoji propůjčují barvu a chuť bohatou jako truhla plná zlaťáků.


Příběh

Pro ještě jemnější chuť a osvěžení doporučujeme Captain Morgan Original Spiced Gold servírovat na led v kombinaci s colou a limetou.

Kapitán, vlastním jménem Henry Morgan, se narodil v jižním Walesu v roce 1635. Na moře se poprvé dostal v roce 1654, kdy se stal bukanýrem bránícím zájmy britské koruny. Bylo mu vlastní, že si vždy našel čas na zábavu a dobrodružství se svou posádkou.
Karibik byl vždy blízký jeho srdci, takže nebylo divu, když byl v roce 1680 jmenován guvernérem Jamajky – ostrova, který prý byl srdcem veškeré zábavy na moři i na souši. Na svém ostrově zůstal a v roce 1685 se začal naplno věnovat svým plantážím cukrové třtiny. Na nich si užíval svého rumu a přemýšlel o svém životě, než jeho duše navždy odešla do bukanýrského nebe.


Doporučení

Dobré pití si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na rum.

Jak vznikl kořeněný rum

O životě Kill – Devil

ČLÁNEK

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.