Captain Morgan White Rum 1 l

Dokonalý s colou nebo pro tvorbu toho nejchutnějšího Mojita

Výrobce / značka: Captain Morgan

Skladové číslo: CMWR1

Zařazení: Bílý rum
Způsob výroby: Kolonová destilace z melasy
Obsah alkoholu: 37,5 %
Obsah cukru: 0-5 g/l
Chuťový profil: Svěží
Objem: 1,0 l
Původ: Jamajka

Dostupnost: Skladem

469 Kč s DPH

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Čirá

Aroma: Svěží

Chuť: Středně plná a jemná, čistý a osvěžující s jemně sladkou příchutí


Destilace

Zkvašená kapalina se zahřeje a kondenzuje v destilačních kolonách. Rum je pětkrát destilovaný, vyrobený z té nejlepší cukrové třtiny.


Zrání

Aby se vyrobil dokonalý tmavý rum, který doprovází kapitánovy muže na všech světových oceánech, zraje Captain Morgan Dark Rum ve vypálených dubových sudech, které mu dodávají úžasné dubové aroma. Nakonec se míchá podle našeho vlastního, velmi tajného receptu.


Příběh

Pro skutečnou chuť Karibiku si vychutnejte bílý rum Captain Morgan White Rum v jednom z jeho oblíbených koktejlů. Smíchejte se sodovkou, limetkou a rozmačkanými lístky máty pro klasické Mojito, vytvořte dokonalou ovocnou pochoutku Planter’s Punch nebo své rty svlažte v koktejlu Sun Kissed Captain pro opravdovou chuť Karibiku.

Kapitán, vlastním jménem Henry Morgan, se narodil v jižním Walesu v roce 1635. Na moře se poprvé dostal v roce 1654, kdy se stal bukanýrem bránícím zájmy britské koruny. Bylo mu vlastní, že si vždy našel čas na zábavu a dobrodružství se svou posádkou.
Karibik byl vždy blízký jeho srdci, takže nebylo divu, když byl v roce 1680 jmenován guvernérem Jamajky – ostrova, který prý byl srdcem veškeré zábavy na moři i na souši. Na svém ostrově zůstal a v roce 1685 se začal naplno věnovat svým plantážím cukrové třtiny. Na nich si užíval svého rumu a přemýšlel o svém životě, než jeho duše navždy odešla do bukanýrského nebe.


Doporučení

Dobré pití si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na rum.

Rum s čokoládou
a naopak

Degustační tipy
od Radka z RumMe

ČLÁNEK

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.