Panel uživatele

Captain Morgan White Rum 1 l

Captain Morgan White Rum 1 l

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Dokonalý s colou nebo pro tvorbu toho nejchutnějšího Mojita

469 Kč s DPH

Skladové číslo: CMWR1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Captain Morgan

Barva: Čirá

Aroma: Svěží

Chuť: Středně plná a jemná, čistý a osvěžující s jemně sladkou příchutí


Destilace

Zkvašená kapalina se zahřeje a kondenzuje v destilačních kolonách. Rum je pětkrát destilovaný, vyrobený z té nejlepší cukrové třtiny.


Zrání

Aby se vyrobil dokonalý tmavý rum, který doprovází kapitánovy muže na všech světových oceánech, zraje Captain Morgan Dark Rum ve vypálených dubových sudech, které mu dodávají úžasné dubové aroma. Nakonec se míchá podle našeho vlastního, velmi tajného receptu.


Příběh

Pro skutečnou chuť Karibiku si vychutnejte bílý rum Captain Morgan White Rum v jednom z jeho oblíbených koktejlů. Smíchejte se sodovkou, limetkou a rozmačkanými lístky máty pro klasické Mojito, vytvořte dokonalou ovocnou pochoutku Planter’s Punch nebo své rty svlažte v koktejlu Sun Kissed Captain pro opravdovou chuť Karibiku.

Kapitán, vlastním jménem Henry Morgan, se narodil v jižním Walesu v roce 1635. Na moře se poprvé dostal v roce 1654, kdy se stal bukanýrem bránícím zájmy britské koruny. Bylo mu vlastní, že si vždy našel čas na zábavu a dobrodružství se svou posádkou.
Karibik byl vždy blízký jeho srdci, takže nebylo divu, když byl v roce 1680 jmenován guvernérem Jamajky – ostrova, který prý byl srdcem veškeré zábavy na moři i na souši. Na svém ostrově zůstal a v roce 1685 se začal naplno věnovat svým plantážím cukrové třtiny. Na nich si užíval svého rumu a přemýšlel o svém životě, než jeho duše navždy odešla do bukanýrského nebe.

 

Zařazení: Španělský styl rumu
Cukernatost: Suchý rum 0 – 5 g/l
Obsah alkoholu: 37,5 %
Obsah cukru: 0-5 g/l
Objem: 1,0 l
Původ: Jamajka

Náš Instagram

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.