Marquis de Villard VSOP

AKCE

Šarm a elegance v lahvi

Výrobce / značka: Ths Bache Gabrielsen

Skladové číslo:

Zařazení: Ostatní brandy
Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,7 l
Původ: Francie

Dostupnost: Skladem

-10%

539 Kč s DPH

599 Kč s DPH Sleva 60 Kč

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Zlatá

Aroma/chuť: Tato toastová brandy VSOP do nosu představuje vůni pečených jablek a vanilky. Na jazyku je vyvážená a hladká a nabízí řadu příchutí od máslové až po dubovou, hruškovou, tmavou čokoládu a dokonce náznak javorového cukru.


Příběh

Sága koňaků Bache-Gabrielsen byla založena Thomasem Bache-Gabrielsenem z norského Holmestrandu v roce 1905. O několik generací později podnik stále vlastní a provozuje rodina Bache-Gabrielsenů.
Dnes je Bache-Gabrielsen jedním z mála zbývajících tradičních rodinných destilerií koňaku a stále okupuje staré, téměř zastaralé prostory v centru města Cognac. Když projdete dveřmi, je to skoro jako vstoupit do příběhu Charlese Dickense z roku 1890. Za touto fasádou je však veškeré zařízení a vybavení palírny ultra moderní.
Firmu nyní řídí vnuk zakladetele Hervé Bache-Gabrielsen, který převzal každodenní řízení firmy od svého otce Christiana. Norsko stále zůstává největším trhem, ale pokud požádáte o koňak Bache-Gabrielsen více na jihu Evropy, nepochodíte. Stále se tam prodává pod více než sto let starým, původním názvem Dupuy — přijimením bývalého partnera a otce manželky Bache Gabrielsena A. Edmonda Dupuy.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.