Appleton Estate Reserve Blend

Appleton Estate Reserve Blend

Hodnocení produktu: 4/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Dokonalá rovnováha kořeněných a ořechových tónů

548 Kč s DPH

Skladové číslo: APPRB

Dostupnost: Skladem

Výrobce: J.Wray & Nephew Ltd.

Barva: Oslnivě bohatý topaz a medová barva s luxusním zlatým lemem

Chuť: Plné, hladké a jemně vyvážené kořenité a ořechové tóny, následované dubovým medem, jemnou vanilkou a nádechem lískového ořechu - vše zabalené v chuťově plné, sušené pomerančové kůře. Připomíná pikantní ovocný koláč. Závěr je vyvážený, dlouhý s ozvěnami dřeva. Budete se chtít napít znovu.


Zrání

Aromatická směs 20 rumů o průměrném stáří 6 let (neuvádí se na etiketě). Delikátní komplexitu dodávají blendu dva rumy pocházející z velmi vzácných archivů, které má Joy Spence a její tým pod neustálou kontrolou.


Příběh

Tento rum je ideálním základ pro sofistikovanější koktejly, ale je skvělý i pro pomalé upíjení.

První známá dokumentace výroby rumu v Appleton Estate pochází z roku 1749. Předpokládá se však, že se počátky panství datují až do roku 1655 k siru Francis Dickensonovi. Vše dobré začíná na počátku a v Appleton Estate tomu není jinak. Svěží, úrodná půda plná neobjevené krásy dodává vše potřebné - od cukrové třtiny až po vápencové prameny, které zásobují místní vodu. Veškeré složky potřebné pro výrobu rumů tak má panství Appleton z vlastních zdrojů. Rumy Appleton stárnou v nových 40 galónových sudech z amerického dubu, který dodá rumu vanilkové chutě a činí jej jemnějším a méně dřevitým. Nadále jsou zdokonalovány prvním Master Blenderem ženského pohlaví na světě, světoznámou Joy Spence. Díky jejím zkušenostem může Appleton Estate přicházet s těmi nejlepšími rumy.

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,7 l
Země původu: Jamajka

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Vychutnávej společně s

PRÁVĚ NÁS BAVÍ

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.

Čokoládová soutěž