Prodejna Cihlářská bude od 1. 11. 2021 trvale uzavřena. Osobní odběr bude i nadále možný na prodejně Běhounská. Děkujeme za pochopení.

Bacardí Carta Fuego 1 l

Pikantní směs rumů sladkých tónů čokolády a ovoce s dávkou tajné směsi koření

Výrobce / značka: Bacardi International Ltd.

Skladové číslo: BACF1

Zařazení: Kořeněný & Ochucený rum
Způsob výroby: Kolonová destilace z melasy
Obsah alkoholu: 40 %
Obsah cukru: 92 g/l
Chuťový profil: Vyvážený
Objem: 1,0 l
Původ: Portoriko

Dostupnost: Skladem

479 Kč s DPH

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Zářivě červená

Aroma: Pikantní skořice

Chuť: Sladký spálený dub, čokoláda, sušené ovoce, tmavý sirup, ořechy a vanilka


Destilace

Bacardí destiluje rumy v obřích kontinuálních kolonách, které jsou zahřívány metanem generovaným ze spalování vlastního odpadu.


Zrání

Rum zraje alespoň jeden rok ve vypálených dubových sudech s následnou filtrací přes utajovanou směs dřevěného uhlí. V posledním kroku se mísí s tajnou směsí koření.


Příběh

BACARDÍ Carta Fuego je červený kořeněný rumový nápoj s ohněm v duši. Jeho chuť vychází z minimálně jednoletého zrání ve vypálených dubových sudech, dále z filtrace přes dřevěné uhlí a nakonec smícháním s tajnou směsí koření. Výsledkem je smělá, hladká chuť.

Rodina Bacardí, pod vedením Dona Facunda The Bacardí Massa, koupila 4. února 1862 lihovar v Santiagu de Cuba. Již od počátků nerespektovali nastavená pravidla výroby a vytvořili vlastní jedinečné směsi s revolučním procesem výroby rumu, který navždy změnil způsob výroby rumů.
Nyní je Bacardí největší soukromě vlastněná značka lihovin na světě, která je v rodinném vlastnictví již po sedm generací. V současné době má ve svém portfoliu více než 200 značek a etiket, zaměstnává 6000 lidí, vyrábí v 27 zařízeních a 16 trzích na čtyřech kontinentech, s prodejem ve více než 150 zemích, kde prodává více než 200 milionů lahví ročně.


Doporučení

Dobré pití si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na rum.

Jak vznikl kořeněný rum

O životě Kill – Devil

ČLÁNEK

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.